Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Úszás városi eredmények: 1- 2. korcsoport 2018-19.

I. KORCSOPORT    
     
50 méter gyors, fiú    
     
1. Horváth Bercel 0:46:70 Mindszenty
2. Mónos Milán 1:24:00 Gyakorló
     
50 méter gyors, leány    
     
1. Bérci Boglárka 0:41:94 Mindszenty
2. Villányi Eszter 0:51:81 Árpádházi
3. Pák Eszter 0:52:59 Gyakorló
4. Porkoláb Hanna 0:55:45 Gyakorló
5. Ágoston Dóri 0:59:58 Gyakorló
6. Balogh Dóri 1:05:20 Gyakorló
7. Farkas Lili 1:05:39 Gyakorló
8. Zámbó Liza 1:13:90 Gyakorló
     
50 méter mell, fiú    
     
1. Horváth Bercel 1:01.02 Mindszenty
2. Papp Kovács Ákos 1:09:88 Gyakorló
3. Major Dominik 1:11:66  Gyakorló
4. Mónos Milán 1:24:39 Gyakorló
5. Benke Zalán 1:38:00 Gyakorló
     
50 méter mell, leány    
     
1. Bérci Boglárka 1:09:37 Mindszenty
2. Farkas Lili 1:09:80 Gyakorló
3. Porkoláb Hanna 1:12:00 Gyakorló
4. Ágoston Dóri 1:14:00  Gyakorló
5. Pák Eszter 1:18:39 Gyakorló
6. Zámbó Liza 1:21:12 Gyakorló
7. Vassy Jázmin 1:22:00 Gyakorló
8. Talpas Luca 1:24:24 Gyakorló
9. Balogh Dóra 1:24:82 Gyakorló
     
50 méter hát, fiú    
     
1. Horváth Bercel 0:56:15 Mindszenty
     
50 méter hát, leány    
     
1. Bérci Boglárka 0:56:75 Mindszenty
2. Vass Virág 1:05:16 Árpádházi
3. Pák Eszter 1:05:79 Gyakorló
4. Zámbó Liza 1:13:36 Gyakorló
5. Ágoston Dóri 1:20:00 Gyakorló
6. Farkas Lili 1:24:47 Gyakorló
     
II. KORCSOPORT    
     
50 méter gyors, fiú    
     
1. Zámbó Benedek 0:35:36 Gyakorló
2. Horváth Ármin 0:36:85 Babits
3. Kemenes Mátyás 0:37:87 Árpádházi
4. Szilágyi Botond 0:37:92 Mindszenty
5. Pusztai Márton 0:40:85 Dobó
6. Zana Kristóf 0:45:53 Babits
7. Erős Lóránt 0:45:70 Mindszenty
8. Ken Balázs 0:49:35 Mindszenty
9. Nagy Levente 0:51:15 Mindszenty
10. Borbély Márton 0:51:60 Árpádházi
11. Szabó Levente 0:53:37 Gyakorló
12. Csízi Lőrinc 1:00:17 Árpádházi
13. Ardelán-Herczeg Erik 1:13:91 Gyakorló
     
50 méter gyors, leány    
     
1. Fenyves Lili 0:38:42 Árpádházi
2. Miszlai Mira 0:39:34 Árpádházi
3. Czibula Rebeka 0:39:75 Dobó
4. Nádudvari Sára 0:40:39 József Attila
5. Bartal Zsófi 0:43:20  Mindszenty
6. Kóbor Mária 0:44:15 Dobó
7. Szekeres Antónia 0:44:96 Árpádházi
8. Horváth Borbála 0:45:81 Gyakorló
9. Perédy Nóri 0:47:61 Gyakorló
10. Hajdú Angelika Virág 0:50:99 Árpádházi
11. Visnics Luca 1:00:08 Árpádházi
12. Kármási-Tóth Eszter 1:01:42 Árpádházi
13. Hábel Anna Szerina 1:07:35 József Attila
14. Hajnal Nadin 1:11:25 Dobó
     
50 méter mell, fiú    
     
1. Szilágyi Botond 0:50:45 Mindszenty
2. Horváth Ármin 0:50:46 Babits
3. Pusztai Márton 0:52:33 Dobó
4. Zana Kristóf 0:53:20 Babits
5. Zámbó Benedek 0:54:41 Gyakorló
6. Kemenes Mátyás 0:55:21 Árpádházi
7. Erős Lóránt 0:57:10 Mindszenty
8. Szabó Levente 1:00:61 Gyakorló
9. Ken Balázs 1:00:72 Mindszenty
10.Gyuricza Pál 1:02:00 Gyakorló
11. Balogh Máté 1:03:44 Árpádházi
12. Csízi Lőrinc 1:10:30 Árpádházi
13. Borbély Márton 1:19:46 Árpádházi
14. Ardelán-Herczeg Erik 1:29:19 Gyakorló
     
50 méter mell, leány    
     
1. Bartl Zsófi 0:50:13 Mindszenty
2. Miszlai Mira 0:50:76 Árpádházi
2. Perédy Nóri 0:50:76 Gyakorló
3. Nádudvari Sára 0:55:22 József Attila
4. Szekeres Antónia 0:55:90 Árpádházi
5. Hajdú Angelika Virág 0:57:31 Árpádházi
6. Horváth Borbála 0:57:41 Gyakorló
7. Kóbor Mária 1:03:20 Dobó
8. Füri Eszter 1:06:21 József Attila
9. Balic Luca 1:07:17 Árpádházi
10. Balogh Zsófi 1:07:30 Gyakorló
11. Varga Tünde 1:07:30 Árpádházi
12. Molnár Lili 1:07:66 Gyakorló
13. Keil Kitti 1:08:42 Dobó
14. Hábel Hanna 1:11:25 József Attila
15. Kárvási-Tóth Erzsébet 1:18:29 Árpádházi
     
50 méter hát, fiú    
     
1. Horváth Ármin 0:43:81 Babits
2. Zámbó Benedek 0:44:55 Gyakorló
3. Szilágyi Botond 0:48:87 Mindszenty
4. Kemenes Mátyás 0:50:12 Árpádházi
5. Kul-Bauman Áron 0:50:79 Gyakorló
6. Zana Kristóf 0:54:51 Babits
7. Erős Lóránt 0:57:00 Mindszenty
8. Borbély Márton 1:03:61 Árpádházi
9. Balogh Máté 1:05:92 Árpádházi
     
50 méter hát, leány    
     
1. Fenyves Lili 0:44:58 Árpádházi
2. Nádudvari Sára 0:46:89 József Attila
3. Bartal Zsófia 0:52:18 Mindszenty
4. Kóbor Mária 0:54:78 Dobó
5. Szekeres Antónia 0:58:17 Árpádházi
6. Hábel Anna 1:03:95 József Attila
7. Hajdú Angelika 1:07:80 Árpádházi
8. Hajnal Nadin 1:10:50 Dobó
     
4 x 50 méter fiú váltó    
     
1. Mindszenty 3:10:49  
2. Árpádházi 3:39:67  
3. Gyakorló 3:54:37  
     
4x 50 méter leány váltó    
     
1. Árpádházi 3:22:35  
2. Gyakorló 3:39:61  
3. Dobó 3:48:00