Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Úszás városi eredmények: 1- 2. korcsoport 2017-18.

I. KORCSOPORT    
  0  
AMATŐR    
50 méter gyors, fiú    
1. Zámbó Benedek 0:39:50 Gyakorló
2. Kemenes Mátyás 0:46:70 Gyakorló
3. Erős Kornél 0:51:44 Mindszenty
4. Szabó Levente 0:58:78 Gyakorló
5. Horváth László 1:12:18 Árpádházi
     
     
50 méter gyors, leány    
1. Nádudvari Sára 0:41:21 József
2. Lampel Janka 0:43:06 Petőfi, Esztergom
3. Porsál Gabriella 0:49:00 Gyakorló
4. Hajdú Angelika 0:55:29 Árpádházi
5. Bérczi Boglárka 0:55:39 Petőfi
6. Füri Eszter 0:56:22 József
     
     
50 méter mell, fiú    
1. Zámbó Benedek 0:55:04 Gyakorló
2. Kemenes Mátyás 0:57:22 Gyakorló
3. Erős Lóránt 0:59:52 Mindszenty
4. Szabó Levente 1:01:46 Gyakorló
5. Reményi Milán Marcell 1:06:08 Árpádházi
6. Gyuricza Pál 1:06:92 Gyakorló
7. Sárközi Zalán 1:07:63 Árpádházi
8. Szalma Őrs Balázs 1:14:62 Mindszenty
9. Horváth László 1:19:18 Árpádházi
     
     
50 méter mell, leány    
1. Horváth Borbála 0:56:61 Gyakorló
2. Hajdú Angelika 0:59:89 Árpádházi
3. Nádudvari Sára 1:00:14 József, Eszterrgom
4. Lampel Júlia 1:01:11 Petőfi, Esztergom
5. Bérczi Boglárka 1:12:38 Petőfi, Esztergom
6. Farkas Lili 1:16:11 Gyakorló
7. Ágoston Dóra 2:07:05 Gyakorló
     
     
50 méter hát, fiú    
1. Zámbó Benedek 0:45:98 Gyakorló
2. Erős Lóránt 0:59:25 Mindszenty
3. Kemenes Mátyás 0:59:94 Gyakorló
4. Szabó Levente 1:04:96 Gyakorló
5. Reményi Milán Marcell 1:08:85 Árpádházi
     
     
50 méter hát, leány    
1. Nádudvari Sára 0:56:21 József
2. Lampel Janka 0:59:85 Petőfi, Esztergom
3. Horváth Borbála 1:05:56 Gyakorló
     
     
II. KORCSOPORT    
     
AMATŐR    
     
50 méter gyors, fiú    
1. Horváth Ábel 0:37:14 Gyakorló
2. Szabó Mihály 0:39:00 Gyakorló
3. Bérczi Kálmán 0:39:49 Petőfi, Esztergom
4. Horváth Ármin 0:41:18 Babits
5. Kahl Benjamin András 0:41:37 Petőfi
6. Erős Dénes 0:42:46 Mindszenty
7. Kiss Balázs 0:43:50 Árpádházi
8. Lukács Szabolcs 0:43:83 Petőfi, Esztergom
9. Knapp-Nagy János Lehel 0:44:40 Petőfi, Esztergom
10. Varga András 0:46:04 Árpádházi
11. Zana Kristóf 0:46:58 Babits
12. Bölcskey Csongor 0:50:74 Mindszenty
13. Vesztor Ákos 0:56:39 Mindszenty
14. Fehér Máté 1:01:53 Kernstok
15. Hajnik Gergő 1:02:93 Babits
16. Basovszki Márk 1:05:76 József
17. Csizi Lőrinc 1:08:02 Árpádházi
18. Vilány Csongor 1:11:45 Árpádházi
19. Szklenár Viktor feladta  
     
50 méter gyors, leány    
1. Ráczkevy Janka 0:37:44 Gyakorló
2. Miszlai Mira 0:43:21 Kernstok
3. Fenyvesi Lili 0:43:73 Babits
4. Bartal Zsófia 0:50:48 Mindszenty
5. Szekeres Antónia 0:51:88 Árpádházi
6. Kóbor Mária 0:57:05 Gyakorló
7. Mechlerbert Anna 1:00:33 Gyakorló
8. Varga Viktória 1:01:18 Babits
9. Kárász Lili Anna 1:01:74 Petőfi, Eszterrgom
10. Jó-Dobronya Éva 1:04:81 Gyakorló
11. Aczél Noémi 1:35:64 Babits
     
50 méter mell, fiú    
1. Kahl Benjamin 0:49:44 Petőfi, Esztergom
2. Szabó Mihály 0:51:78 Gyakorló
3. Horváth Ármin 0:54:30 Babits
4. Lukács Szabolcs 0:54:88 Petőfi, Esztergom
5. Horváth Ábel 0:54:91 Mindszenty
6. Bérczi Kálmán 0:55:16 Petőfi
7. Zana Kristóf 0:56:58 Babits
8. Knapp-Nagy János 0:57:12 Petőfi, Esztergom
9.Böcskey Csongor 1:02:23 Mindszenty
10. Fehér Máté 1:03:43 Kernstok
11. Villányi Csongor 1:03:49 Árpádházi
12. Hajnik Gergő 1:06:86 Babits
13. Varga András 1:06:73 Árpádházi
14. Ócsai Marcell 1:06:92 Gyakorló
15. Magyar Tamás 1:09:68 Árpádházi
16. Méri Bulcsú 1:14:93 Mindszenty
17. Csiki Lőrinc 1:18:90 Árpádházi
18. Halics Noel 1:19:23 Árpádházi
     
50 méter mell, leány    
1. Pintér Zsófia 0:47:41 Árpádházi
2. Ráczkevy Janka 0:52:59 Gyakorló
3. Bartal Zsófia 0:55:31 Mindszenty
4. Parák Ivett 0:57:04 Gyakorló
5. Miszlai Míra 0:57:85 Kernstok
6. Fenyves Lili 0:58:72 Babits
7. Horváth Ludovika 1:00:33 Árpádházi
8. Varga Viktória 1:01:37 Babits
9. Mechler Berta 1:01:70 Gyakorló
10. Szekeres Antónia 1:05:16 Árpádházi
11. Bedő-Bélai Lili 1:07:37 Árpádházi
12. Eszenyi Leila Cecília 1:08:87 Gyakorló
13. Kóbor Mária 1:08:92 Gyakorló
14. Jó-Dobronya Éva 1:11:16 Gyakorló
15. Eck Emma 1:13:53 Árpádházi
16. Kárász Liliána 1:13:69 Petőfi
17. Kupcsek Édua 1:14:76 Árpádházi
18. Laskai Leila 1:43:19 Babits
19. Aczél Noémi 1:45:13 Babits
     
50 méter hát, fiú    
1. Horváth Ábel 0:46:30 Mindszenty
2. Horváth Ármin 0:48.11 Babits
3. Kahl Benjamin András 0:49:41 Petőfi
4. Erős Dénes 0:51:37 Mindszenty
5. Knapp-Nagy János 0:51:81 Petőfi
6. Kiss Balázs 0:52:16 Árpádházi
7. Szabó Mihály 0:52:49 Gyakorló
8. Bérczi Kálmán 0:52:69 Petőfi, Esztergom
9. Varga András 0:58:05 Árpádházi
10. Zana Kristóf 1:00:02 Babits
11. Lukács Szabolcs 1:01:19 Petőfi, Esztergom
12. Szabó Benedek 1:16:45 Petőfi, Esztergom
13. Borsi Samu 1:23:04 Gyakorló
     
50 méter hát, leány    
1. Ráczkevy Janka 0:43:02 Gyakorló
2. Fenyves Lili 0:48:33 Babits
3. Miszlai Míra 0:53:91 Kernstok
4. Pintér Zsófia 0:54:99 Árpádházi
5. Eszenyi Leila Cecília 1:00:44 Gyakorló
6. Bartal Zsófia 1:00:47 Mindszenty
7. Kóbor Mária 1:06:38 Gyakorló
8. Kárász Liliána 1:07:64 Petőfi, Esztergom
9. Varga Viktória 1:11:36 Babits
10. Aczél Noémi 1:16:42 Babits
     
4 x 50 méter fiú váltó    
1. Petőfi, Esztergom 2:57:13  
2. Mindszenty 3:10:30  
3. Árpádházi 3:53:02  
     
4x 50 méter leány váltó    
1. Gyakorló 3:42:11  
2. Árpádházi 4:16:14  
3. Babits 4:46:69