Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Úszás megyei eredmények 4-5-6.kcs.

IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú gyorsúszás      
1. Bokros Bálint 2002 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 01:04,19
2. Hlogyik Szabolcs 2002 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:05,32
3. Forisek Gergely 2002 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. isk. 01:05,46
4. Németh Áron 2001 Tata, Bláthy Ottó SZKI 01:06,80
5. Andai Roland 2002 Vértesszőlős, Vértesszőlősi Ált. Isk. 01:07,41
6. Fekete József 2002 Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. 01:10,90
7. Miszlai Milán 2002 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet középisk. 01:11,38
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány gyorsúszás      
1. Szalkai-Tóth Enikő 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:05,93
2. Tátrai Szonja 2001 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:07,56
3. Karácsonyi Boglárka 2001 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:12,64
4. Schmölcz Sára 2002 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:14,22
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú mellúszás      
1. Miszlai Milán 2002 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:31,42
2. Forisek Gergely 2002 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:35,22
3. Zana Kristóf 2002 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:36,66
4. Fekete József 2002 Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. 01:43,96
5. Bandi Attila 2002 Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. 01:47,69
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány mellúszás      
1. Jünger Lilla 2002 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. isk. 01:29,80
2. Kailbach Anna 2002 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:34,18
3. Sirkó Luca 2001 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:35,86
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú hátúszás      
1. Óvári Dániel 2001 Komárom, Szőnyi Bozsik József Ált. Isk. 01:10,39
2. Németh Áron 2001 Tata, Bláthy Ottó SZKI 01:17,38
3. Háder Olivér 2001 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:20,27
4. Szabados Szabolcs 2002 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 01:35,45
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány hátúszás      
1. Orbán Gréta 2002 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 01:10,87
2. Wild Zsófia 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:18,28
3. Barlea Johanna 2002 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:21,32
4. Gordos Barbara 2001 Tatabánya, Tatabányai Árpád Gimn. 01:22,23
5. Szalkai-Tóth Enikő 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:25,93
6. Sirkó Luca 2001 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:27,68
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú pillangóúszás      
1. Óvári Dániel 2001 Komárom, Szőnyi Bozsik József Ált. Isk. 01:09,82
2. Andai Roland 2002 Vértesszőlős, Vértesszőlősi Ált.isk. 01:14,54
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány pillangóúszás      
1. Orbán Gréta 2002 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 01:11,79
2. Jünger Lilla 2002 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:20,35
3. Wild Zsófia 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:25,19
4. Schmölcz Sára 2002 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:28,48
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
4x50 m fiú gyorsváltó      
1. Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk.   02:06,87
  Hlogyik Szabolcs 2002    
  Goralkó Kolos 2002    
  Bodó Benedek 2002    
  Háder Olivér 2001    
         
         
IV. korcsoport - "A" kategória      
4x50 m leány gyorsváltó      
1. Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola 02:14,35
  Simon Dóra 2001    
  Szalkai-Tóth Enikő 2001    
  Wild Zsófia 2001    
  Molnár Kamilla 2002    
         
2. Tatabánya, Bárdos László Gimn.     02:19,29
  Sirkó Luca 2001    
  Karácsony Boglárka 2001    
  Barlea Johanna 2002    
  Tátrai Szonja 2001    

 

 

V-VI. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú gyorsúszás      
1. Pál Kristóf 1998 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:00,85
2. Rácz Demeter 1998 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:02,32
3. Fábián József 1998 Tata, Eötvös József Gimn. 01:07,65
4. Süle András 1999 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:08,41
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány gyorsúszás      
1. Heitz Katalin 1998 Tata, Tatai Református Gimn. 01:07,88
2. Nagy Dorottya 2000 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:15,14
3. Bábics Virág 2000 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:16,94
4. Cseh Viktória 1998 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:21,59
5. Deér Nikolett 2000 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:22,76
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú mellúszás      
1. Hertlik Péter 1997 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:28,89
2. Horváth Máté 1999 Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. 01:31,69
3. Both András 1999 Komárom, Jókai Mór Gimn. 01:32,51
4. Aranyossy Tamás 2000 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:37,46
5. Havranszki Levente 2001 Tata, Eötvös József Gimn. 01:40,51
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány mellúszás      
1. Prelozsnik Dóra 1998 Tatabánya, Árpád Gimn. 01:25,56
2. Fábián Szilvia 2001 Tata, Eötvös József Gimn. 01:27,75
3. Nagy Dorottya 2000 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:35,60
4. Bábics Virág Csilla 2000 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:41,57
5. Kajó Alexandra 1997 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:54,09
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú hátúszás      
1. Katona Krisztián 2000 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:19,58
2. Süle András 1999 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:19,68
3. Orbán Ágoston 1999 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:24,70
4. Both András 1999 Komárom, Jókai Mór Gimn. 01:38,64
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány hátúszás      
1. Deér Nikolett 2000 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:27,48
2. Heitz Katalin 1998 Tata, Tatai Református Gimn. 01:28,55
3. Cseh Viktória 1998 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:32,59
4. Fábián Szilvia 2001 Tata, Eötvös József Gimn. 01:34,39
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
4x50 m fiú gyorsváltó      
1. Esztergom, Dobó Katalin Gimn.     01:56,93
  Orbán Ágoston 1999    
  Pál Krisltóf 1998    
  Repárszky Ferenc 1998    
  Süle András 1999    
         
2. Tata, Eötvös József Gimn.     02:01,00
  Csekme Roland 1999    
  Dinga Ádám György 1996    
  Fábián József 1998    
  Ferenczi Máté 1998    
         
         
         
         
V-VI. korcsoport - "B" kategória      
4x50 m leány gyorsváltó      
1. Tata, Eötvös József Gimn.     02:21,77
  Fábián Szilvia 2001    
  Jenei Réka Anna 1997    
  Kovács Petra Sára 1999    
  Vecsernyés Dóra 1998    
         
2. Esztergom, Dobó Katalin Gimn.     02:34,42
  Kajó Alexandra 1997    
  Kálóczy Réka 2000    
  Kecskéd Klaudia 2000    
  Nagy Dorottya 2000    

 

 

V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m fiú gyorsúszás        
1. Egri Szabolcs 2000 Tatabánya, Tatabányai Árpád Gimn. 01:01,61  
2. Majoros Mátyás   Esztergom, Balassa Bálint SZKI 01:13,52  
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m leány gyorsúszás        
1. Kuklis Nóra 1999 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:09,34  
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m fiú mellúszás        
1. Rozmann Kornél 2000 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:49,40  
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m leány mellúszás        
1. Jenei Kata 1999 Tata, Eötvös József Gimn. 01:23,56  
2. Bábics Virág 2000 Tatabánya, Bárdos László Gimn.    
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m fiú hátúszás        
1. Rozmann Kornél   Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:35,95  
2. Majoros Mátyás   Esztergom, Balassa Bálint SZKI 01:38,89  
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m leány hátúszás        
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m fiú pillangóúszás        
1. Egri Szabolcs 2000 Tatabánya, Tatabányai Árpád Gimn. 01:07,02  
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
100 m leány pillangóúszás        
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
4x50 m fiú gyorsváltó        
           
           
V-VI. korcsoport - "A" kategória        
4x50 m leány gyorsváltó