Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Úszás megyei eredmények 3-4.kcs.

III. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú gyorsúszás      
1. Horváth Mátyás 2003 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:15,32
2. Darvas Ákos 2003 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:19,13
3. Deér Ádám 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:19,64
4. Kocsi Horváth  Martin 2003 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 01:30,13
5. Hídvégi Hunor 2004 Tata, Talentum Iskola 01:31,60
6. Hoczek Máté 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:32,05
7. Mózes Gergő 2004 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:53,91
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány gyorsúszás      
1. Fábián Viktória 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:16,76
2. Putz Hanna 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:23,95
3. Tompa Anna 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:24,35
4. Lampel Sára Luca 2003 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:26,93
5. Füry Anna 2003 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:31,45
6. Berényi Ivett 2004 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:43,98
7. Horváth Bella 2004 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:46,26
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
50 m fiú mellúszás      
1. Deér Ádám 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 42,62
2. Simon Zoltán 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 45,20
3. Horváth Mátyás 2003 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 49,68
4. Kocsi Horváth Martin 2003 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 50,37
5. Hertlik Máté 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 50,96
6. Zwikl Dániel 2004 Baj, Szent István Ált. Isk. 51,90
7. Skoflek Ákos 2004 Ács, Gárdonyi Géza Ált. Isk. 52,65
8. Willi Olivér 2003 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 53,52
9. Mózes Gergő 2004 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:07,19
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
50 m leány mellúszás      
1. Sárközi Emilia 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 42,99
2. Tompa Anna 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 45,16
3. Putz Hanna 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 45,39
4. Nagy Kamilla 2004 Ács, Gárdonyi Géza Ált. Isk. 48,36
5. Rókus Adél 2003 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 49,03
6. Lanczerdorfer Kira 2003 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 50,06
7. Horváth Bella 2004 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 51,21
8. Szollár Zorka 2003 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 51,79
9. Faggyas Zsófia 2004 Tata, Talentum Iskola 52,78
  Stanga Zsófia 2004 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály ált. Isk. dq
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú hátúszás      
1. Darvas Ákos 2003 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:29,21
2. Hoczek Máté 2004 Tata, Kőkúti Ált. isk. 01:47,80
3. Németh Illés 2004 Tata, Színes Iskola 01:49,47
4. Nagy Levente 2003 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:51,17
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány hátúszás      
1. Bujalka Lili 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:29,76
2. Fábián Viktória 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:31,45
3. Dobler Aisa 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:39,51
4. Berényi Ivett 2004 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:41,53
5. Riegler Gabriella 2003 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 01:42,95
6. Pongrácz Eszter 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:48,22
7. Rókus Adél 2003 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:49,88
8. Bolyán Gréta 2004 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:51,15
9. Gubik Hanna 2004 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:52,08
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
4x50 m fiú gyorsváltó      
1. Tata, Kőkúti Ált. Isk.     02:41,79
  Horváth Mátyás 2003    
  Willi Olivér 2003    
  Takács Máté 2003    
  Hoczek Máté 2004    
         
2. Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola 02:47,91
  Simon Zoltán 2003    
  Hertlik Máté 2003    
  Deér Ádám 2003    
  Putka Bence 2003    
         
3. Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk.   03:18,05
  Batics Bence 2003    
  Nagy Balázs 2003    
  Tornoczi Bence 2004    
  Krajczár Tamás 2004    
         
         
III. korcsoport - "B" kategória      
4x50 m leány gyorsváltó      
1. Tata, Kőkúti Ált. Isk.     02:35,82
  Dobler Aisa 2004    
  Barta Lilla 2003    
  Tompa Anna 2004    
  Fábián Viktória 2004    
         
2. Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola 02:46,81
  Bujalka Lili 2003    
  Csipor Kinga 2003    
  Sárközi Emilia 2003    
  Putz Hanna 2003    
         
3. Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk.   03:26,24
  Gubik Hanna 2004    
  Zsula Karolina 2003    
  Lajer Kira 2004    
  Stanga Zsófia 2003    

 

 

 

III. korcsoport - "A" kategória

     
100 m fiú gyorsúszás      
1. Kucsera Bendegúz 2003 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. isk. 01:07,97
2. Nagy Ákos 2004 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:10,49
3. Erős Kornél 2003 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 01:11.92
4. Tihany Tamás 2004 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:12,66
5. Bencze Botond 2003 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 01:24,95
6. Héjja Bence 2004 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:33,18
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány gyorsúszás      
1. Zantleitner Noémi 2003 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 01:09,71
2. Zulik Laura 2003 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:15,68
3. Zink Petra 2004 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:15,67
4. László Klaudia 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:17,48
5. Kemp Luca 2004 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 01:33,29
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú mellúszás      
1. Pintér Kristóf 2003 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. isk. 01:41,57
2. Karácsonyi Vince 2003 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:42,10
  Szőke Benedek 2004 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. dq
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány mellúszás      
1. Zantleitner Noémi 2003 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 01:36,59
2. Podhánszky Réka 2003 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:42,90
3. Zöld Tamara 2004 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 01:46,37
4. László Klaudia 2003 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:47,27
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú hátúszás      
1. Kucsera Bendegúz 2003 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 01:18,26
2. Erős Kornél 2003 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 01:24,07
3. Tihany Tamás 2004 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:27,75
4. Józan Ábel 2004 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 01:32,17
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány hátúszás      
1. Kugli Dorka 2004 Tatabánya, Óvárosi Ált. Isk. 01:20,61
2. Perenyei Nóra 2004 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:29,77
3. Horváth Kata 2003 Tatabánya, Kertvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 01:30,89
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m fiú pillangóúszás      
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
100 m leány pillangóúszás      
1. Kugli Dorka 2004 Tatabánya, Óvárosi Ált. Isk. 01:13,20
2. Zulik Laura 2003 Tatabánya, Bárdos László Gimn. 01:18,21
3. Horváth Kata 2003 Tatabánya, Kertvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 01:36,77
  Kempf Luca 2004 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. dq
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
4x50 m fiú gyorsváltó      
         
1. Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk.   02:19,73
  Tihany Tamás 2004    
  Nagy Ákos 2004    
  Pintér Kristóf 2003    
  Németh Gergely 2004    
         
2. Esztergom, Mindszenty József Katolikus Ált. Isk.   02:32,40
  Erős Kornél 2003    
  Bencze Botond 2003    
  Guzli László      
  Teplászki Vince      
         
         
III. korcsoport - "A" kategória      
4x50 m leány gyorsváltó      
         
1. Tatabánya, Sárberki Ált. Isk.     02:38,75
  Perenyei Nóra 2004    
  Zink Petra 2004    
  Szalczinger Dóra 2004    
  Fehér Laura 2004    

 

 

IV. korcsoport - "B" kategória

     
100 m fiú gyorsúszás      
1. Sóti Richárd 2001 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:06,39
2. Szabó Domonkos 2001 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:11,62
3. Putz Tamás 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:16,67
4. Kecskeméti Balázs 2002 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 01:19,01
5. Boros Marcell 2001 Tata, Tatabányai SZC Bláthy Ottó SZKI 01:25,27
6. Háger Baldvin 2001 Tatabánya, Óvárosi Ált. Isk. 01:26,56
7. Noll Szabolcs 2002 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 01:27,30
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány gyorsúszás      
1. Horváth Orsolya 2002 Tata, Vaszary János Ált.Isk. 01:08,29
2. Molnár Anna 2001 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:13,32
3. Szaturi Tia 2002 Dorog, DOKI 01:13,42
4. Imre Adél 2002 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:23,69
5. Hargitai Dóra 2001 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. isk. 01:27,01
6. Viklinszki Vanda 2002 Tatabánya, Óvárosi Ált. Isk. 01:31,65
7. Segesdi Sarolta 2002 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:33,87
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú mellúszás      
1. Horváth Bence 2002 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 01:31,01
2. Palkó Bendegúz 2002 Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. 01:31,75
3. Bán András 2002 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:36,30
4. Varga Domonkos 2002 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:36,64
5. Szabó Domonkos 2001 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:42,01
6. Kecskeméti Balázs 2002 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 01:43,18
7. Sárai Zoltán 2001 Tatabánya, Szent Margit Ált. Isk. 01:59,91
8. Boros Marcell 2001 Tata, Tatabányai SZC Bláthy Ottó SZKI 02:07,53
9. Bakó Bálint 2002 Tatabánya, Szent Margit Ált. Isk. 02:09,51
  Maradi Ádám 2002 Esztergom, József Attila Ált. Isk. dq
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány mellúszás      
1. Barta Viktória 2002 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:34,78
2. Simon Lívia 2001 Dunaalmás 01:41,44
3. Ledzényi Lea 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:44,42
4. Végső Virág 2002 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:45,11
5. Ruzsits Dorottya 2001 Esztergom, Dobó Katalin Gimn. 01:46,23
6. Kailbach Noémi 2002 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 01:53,47
7. Fáy Blanka 2002 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 01:55,54
8. Seresdi Sarolta 2002 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 01:56,34
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
100 m fiú hátúszás      
1. Gálovich Döme Gábor 2002 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 01:18,44
2. Kántor Ádám 2002 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:20,79
3. Kis Gergő 2002 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 01:28,13
4. Putz Tamás 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:31,61
5. Cserni Márton 2002 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:38,07
6. Bakó Bálint 2002 Tatabánya, Szent Margit Ált. Isk. 02:10,90
7. Sárai Zoltán 2001 Tatabánya, Szent Margit Ált. Isk. feladta
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
100 m leány hátúszás      
1. Horváth Orsolya 2002 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 01:22,87
2. Szaturi Tia 2002 Dorog, DOKI 01:29,38
3. Honosi Blandina 2002 Tata, Talentum Iskola 01:31,64
4. Tóth Eszter 2002 Tata, Színes Iskola 01:34,86
5. Négyesi Noémi 2001 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:39,33
6. Hauszknecht Anna 2002 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 01:43,24
7. Schamberger Dóra 2002 Tatabánya, Óvárosi Ált. isk. 01:56,32
8. Sárai Anna 2002 Tatabánya, Szent Margit Ált. isk. 01:58,49
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
4x50 m fiú gyorsváltó      
1. Tata, Kőkúti Ált. Isk.     02:13,59
  Bán András 2002    
  Kántor Ádám 2002    
  Hop Maximilián 2002    
  Sóti Richárd 2001    
         
2. Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola 02:39,77
  Ledzényi Vince 2002    
  Csernyi Márton 2002    
  Kurcz Máté 2002    
  Putz Tamás 2001    
         
3. Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk.   02:56,27
  Eszenyi Roland 2002    
  Mezei Bence 2002    
  Noll Szabolcs 2002    
  Noll Szilveszter 2002    
         
         
IV. korcsoport - "B" kategória      
4x50 m leány gyorsváltó      
1. Tata, Kőkúti Ált. Isk.     02:23,29
  Bartha Viktória 2002    
  Molnár Anna 2001    
  Hop Saffira 2002    
  Végső Virág 2002    
         
2. Esztergom, Dobó Katalin Gimn.     02:33,49
  Szabó Debóra 2001    
  Imre Adél 2002    
  Bárkány Gréta 2002    
  Kecskés Kata 2002