Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Úszás megyei eredmények 1-2.kcs. 2015-16.

I. korcsoport      
50 m fiú gyorsúszás      
         
1. Böszörményi Bálint 2007 Dorog, DOKI 40,68
2. Skoflek Patrik 2008 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 43:13
3. Galambos Pál 2007 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 43,49
4. Várnagy Petúr 2007 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 43,56
5. Horváth Ábel 2007 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 46,44
6. Zámbó Benedek 2009 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 46,59
7. Nyisztor Hunor 2007 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 48,04
8. Gaál Balázs 2008 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 50,87
9. Beigelbech Atttila 2007 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 53,49
10. Fáy András 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 53,83
11. Hegedűs Norbert 2007 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 57,26
12. Bittmann Zsombor 2008 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 01:02,91
13. Török Ákos 2008 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:04,94
         
         
I. korcsoport      
50 m leány gyorsúszás      
         
1. Zseni Dóra 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 39,22
2. Jackl Vivien 2008 Tatabánya, Kertvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 43,19
3. Virág Réka 2008 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 43,96
4. Ráczkevy Janka 2007 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 46,02
5. Hörnyéki Annabella 2007 Komárom, Dózsa György Ált. Isk. 46,64
6. Hímer Laura 2007 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 48,08
7. Kugli Aliz 2008 Tatabánya, Óvárosi Ált. Isk. 49,63
8. Tóth-Békevári Liliána 2008 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 50,12
9. Budavári Zsófia 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 52,33
10. Miszlai Mira 2008 Nyergesújfalu, Kernstok Károly Ált. Isk. 55,06
11. Csongrádi Sára 2007 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:05,44
         
         
I. korcsoport      
50 m fiú mellúszás      
         
1. Böszörményi Bálint 2007 Dorog, DOKI 52,93
2. Raffai Martin 2007 Tarján, Tarjáni Német Nemzetiségi Ált. Isk. 55,51
3. Várnagy Petúr 2007 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály ált. Isk. 55,87
4. Szűcs Viktor 2008 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 57,53
5. Bérci Kálmán 2007 Esztergom, Szent Imre Ált. Isk. 57,83
6. Both Márton 2007 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 57,96
7. Czita Dániel 2008 Komárom, Petőfi Sándor Ált. isk. 01:00,51
8. Török Ákos 2008 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:01,83
9. Wojejvodics Áron 2007 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:03,86
10. Fáy András 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 01:04,42
11. Hegedűs Norbert 2007 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 01:07,18
12. Fridrich Csongor 2008 Oroszlány, József Attila Ált. Isk. 01:08,90
13. Sipos Iván 2007 Tata, Talentum Iskola 01:12,72
14. Pálvölgyi Dávid 2009 Bokod, Móra Ferenc Ált. Isk. 01:15,26
         
         
         
I. korcsoport      
50 m leány mellúszás      
1. Bakó Zsófia 2007 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 47,78
2. Jackl Nikolett 2007 Tatabánya, Kertvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 49,43
3. Virág Réka 2008 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 51,22
4. Grúber Eszter 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 56,14
5. Hímer Laura 2007 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 57,11
6. Kovács Oláh Nóra 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 58,97
7. Csongrádi Sára 2007 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:02,34
8. Czibula Rebeka 2008 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:02,45
9. Ráczkevy Janka 2007 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:09,39
         
         
I. korcsoport      
50 m fiú hátúszás      
         
1. Galambos Pál 2007 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 48,99
2. Kis Balázs 2007 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 49,96
3. Raffai Martin 2007 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 50,62
4. Nyisztor Hunor 2007 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 51,78
5. Beigelbech Attila 2007 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 52,62
6. Skoflek Patrik 2008 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 53,22
7. Horváth Ábel 2007 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 54,92
8. Both Márton 2007 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 57,92
9. Wojejvodics Áron 2007 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:03,15
10. Hermann Tibor 2007 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:07,23
11. Fridrich Csongor 2008 Oroszlány, József Attila Ált. Isk. 01:09,92
12. Szentkúti Bence 2007 Baj, Szent István Ált. Isk. 01:10,88
         
         
I. korcsoport      
50 m leány hátúszás      
         
1. Bakó Zsófia 2007 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 41,91
2. Jackl Nikolett 2007 Tatabánya, Óvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 43,74
3. Zseni Dóra 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 47,15
4. Gábor Timea 2008 Tatabánya, Sárberki Ált. isk. 49,50
5. Budavári Zsófia 2007 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 53,88
6. Hörnyéki Annabella 2007 Komárom, Dózsa György Ált. Isk. 54,11
7. Tóth-Békevári Liliána 2008 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 56,63
8. Czibula Rebeka 2008 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 01:00,55
9. Folny Sarah 2007 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:04,24
10. Köblös Mandula 2007 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:04,40
11. Mechler Berta 2008 Esztergom, PPKE Vitéz János Kat. Ált. Isk. 01:08,17
12. Miszlai Mira 2008 Nyergesújfalu, Kernstok Károly Ált. Isk. 01:08,56
13. Turbucz Hanna 2009 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk.

01:10,04

 

II. korcsoport

       
50 m fiú gyorsúszás        
1. Bublovics István 2006 Környe, Kisfaludy Mihály Ált. Isk. 35,02  
2. Huszti Alexander 2005 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. isk. 35,74  
3. Dancs Tamás 2005 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 36,06  
4. Vicze Zsombor 2006 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 36,21  
5. Rózsavölgyi Donát 2006 Komárom, Dózsa György Ált. Isk. 36,29  
6. Berky Áron 2006 Dorog, DOKI 36,84  
7. Fiala Péter 2005 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 36,88  
8. Völgyi Péter 2005 Komárom, Bozsik József Ált. Isk. 36,99  
9. Horváth Levente 2006 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 38,69  
10. Balogh Márton 2005 Esztergom, Montágh Imre Ált. Isk. 39,59  
11. Vécsei Gergő 2005 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 41,60  
12. Árva-File Balázs 2005 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 41,75  
13. Turbucz Péter 2006 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 42,87  
14. Gombos Balázs 2006 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 48,38  
           
           
II. korcsoport        
50 m leány gyorsúszás        
1. Nagy Nikoletta 2005 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 32,41  
2. Izbéki Alexandra 2005 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. isk. 37,16  
3. Debreceni Dalma 2006 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 37,44  
4. Tamás Izabella 2006 Dorog, DOKI 38,22  
5. Kriszt Lilla 2006 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 38,49  
6. Nádpor Nikolett 2005 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 39,42  
7. Péterfi Liza 2005 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 39,68  
8. Sóti Lili 206 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 40,38  
9. Nagy Szonja 2006 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 41,85  
10. Irtó Leila 2005 Tata, Talentum Iskola 42,06  
12. Szalczinger Zsófia 2006 Tatabánya, Sáberki Ált. Isk. 42,95  
13. Dobos Laura 2005 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 43,61  
15. Lovrity Gabriella 2006 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 47,92  
           
           
II. korcsoport        
50 m fiú mellúszás        
1. Rózsavölgyi Donát 2006 Komárom, Dózsa György Ált. Isk. 43,92  
2. Laczó Dániel 2006 Tatabánya, Kertvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 45,93  
3. Bublovics István 2006 Környe, Kisfaludy Mihály Ált. Isk. 47,24  
4. Vécsei Gergő 2005 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 48,53  
5. Fiala Péter 2005 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 49,21  
6. Póczos Domán 2006 Tatabánya, Dózsakerti Váci Mihály Ált. Isk. 51,98  
7. Natkai Márk 2005 Mocsa, Arany János Ált. Isk. 53,21  
8. Lampel Máté Benedek 2006 Esztergom, Mindszenty József Kat. Ált. Isk. 53,86  
9. Halász Viktor 2006 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 54,31  
10. Szakáll Szilárd 2006 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 55,24  
11. Károlyi Márton 2006 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 56,22  
12. Szeidemann Márton 2005 Tata, Talentum Iskola 56,58  
14. Turbucz Péter 2006 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 56,78  
           
           
II. korcsoport        
50 m leány mellúszás        
1. Vodicska Csenge 2005 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 44,99  
2. Debreceni Dalma 2006 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 46,31  
3. Kriszt Lilla 2006 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 46,77  
4. Fülöp Hanna 2006 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 48,55  
5. Sóti Lili 2006 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 49,09  
6. Nagy Szonja 2006 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 50,33  
7. Hernádi Ildikó 2005 Tata, Talentum Iskola 50,91  
8. Varga Petra 2005 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 51,13  
9. Péterfi Liza 2005 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 52,14  
10. Csongrádi Kata 2005 Baj, Szent István Ált. Isk. 54,23  
11. Hollósi Szonja 2005 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 54,72  
13. Izbéki Alexandra 2005 Tatabánya, Felsőgallai Széchenyi István Ált. Isk. 54,99  
15. Dobos Laura 2005 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 56,66  
           
           
II. korcsoport        
50 m fiú hátúszás        
           
1. Vincze Zsombor 2006 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 41,07  
2. Dancs Tamás 2005 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 41,14  
3. Egri Szilárd 2006 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 41,60  
4. Völgyi Péter 2005 Komárom, Bozsik József Ált. Isk. 42,32  
5. Berki Áron 2006 Dorog, DOKI 44,53  
6. Huszti Alexander 2005 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 45,34  
7. Balogh Márton 2005 Esztergom, Montágh Imre Ált. Isk. 47,26  
8. Élő Lázár 2006 Bábolna, Bábolnai Ált. Isk. 48,05  
9. Estók Kristóf 2006 Oroszlány, Hunyadi Mátyás Ált. Isk. 56,12  
10. Fogel Gergő 2005 Tata, Talentum Iskola 56,87  
11. Pálvölgyi Péter 2006 Bokod, Móra Ferenc Ált. Isk. 01:00,93  
12. Tisza András 2005 Tata, Vaszary János Ált. Isk. 01:01,38  
           
           
II. korcsoport        
50 m leány hátúszás        
           
1. Nagy Nikolett 2005 Komárom, Szent Imre Ált. Isk. 37,96  
2. Vodicska Csenge 2005 Esztergom, József Attila Ált. Isk. 43,59  
3. Czibula Tamara 2005 Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk. 44,31  
4. Szalczinger Zsófia 2006 Tatabánya, Sárberki Ált. Isk. 45,37  
5. Tamási Izabella 2006 Dorog, DOKI 45,57  
6. Zantleitner Helga 2006 Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk. 47,17  
7. Hernádi Ildikó 2005 Tata, Talentum Iskola 50,72  
8. Németh Panna 2006 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 53,25  
9. Borbély Zsófia 2006 Komárom, Feszty Árpád Ált. Isk. 01:00,02  
10. Varga Hanna 2006 Tatabánya, Kertvárosi Ált. Isk. (Bólyai) 01:03,56  
11. Szabó Boglárka 2006 Tata, Kőkúti Ált. Isk. 01:07,69  
12. Vígh Fanni 2005 Komárom, Petőfi Sándor Ált. Isk. 01:11,04  
           
           
II. korcsoport        
4x50 m fiú gyorsváltó        
           
1. Tatabánya, Kodály Zoltán Ált. Isk.     02:40,39  
  Huszti Alexander 2005      
  Egri Szilárd 2006      
  Hataier Máté 2006      
  Schatz László 2006      
           
2. Esztergom, Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola 03:30,16  
  Fiala Péter 2005      
  László Márk 2006      
  Hulkó Gergely 2005      
  Putz Máté 2006      
           
           
3. Tata, Kőkúti Ált. Isk.     03:31,43  
  Horváth Levente 2006      
  Gombos Balázs 2006      
  Békefi Sándor 2005      
  Jenei Zsombor 2006      
           
           
II. korcsoport        
4x50 m leány gyorsváltó        
           
1. Esztergom, József Attila Ált. Isk.     02:49,72  
  Börcsög Eszter 2005      
  Vodicska Csenge 2005      
  Nádpor Nikolett 2005      
  Varga Petra 2005      
           
2. Tata, Kőkúti Ált. Isk.     03:11,73  
  Sóti Lili 2006      
  Dobos Laura 2005      
  Németh Panna 2006      
  Szabó Boglárka 2006