Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Torna 2.kcs.-2015-16.

2015-16.:

 

Az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület 2015.december 1-én a Gyakorló iskolában szervezte meg a 1-2.korcsoportos Esztergom városi szertorna diákolimpiát:

A verseny szervezői: Nagyné Stróbl Katalin, Grausz Valéria, Szerencsés Tamás

 

Eredmények:

 

I.korcsoport csapatverseny:

 

  1. PPKE Vitéz J. Katolikus Általános Iskola – 81,35pont

Gál Szonja, Széher Eszter, Galyasi Gréta, Horváth Réka, Jánosi Norina, Rózsa Szonja

 

2. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „A” csapata – 78,4pont

3. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „B” csapata – 63,5pont

 

I.korcsoport egyéni verseny:

1. Dejcző Dóra és Czibula Rebeka – 18,5pont

2. Rózsa Szonja – 18,25pont

3. Jánosi Norina – 18,00pont

 

 

 

II.korcsoport csapatverseny:

 

  1. PPKE Vitéz J. Katolikus Általános Iskola – 109,7pont

Kosztadinovszki Zoé, Bellovai Barbara, Farkas Réka, Lantos Dorottya, Keil Eliz, Chen Zheng, Ya

 

2. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „A” csapata – 108,15pont

3. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „B” csapata – 102,7pont

 

II.korcsoport egyéni verseny:

  1. Chen Zheng YA – 28,0pont
  2. Keil Elíz – 27,7pont
  3. Maradi Anna – 27,35pont

 

 

VERSENYKIÍRÁS

VÁROSI TORNÁSZ BAJNOKSÁG 1-2.KORCSOPORT

 

Helyszín: Gyakorló iskola tornaterme

Időpont: 2015. december 1. kedd, 13.00

Fontos infók:

a gyakorlatokat videó és írásos formájában itt tudjátok megnézni a „torna” körre kattintvaJ

http://www.mdsz.hu/diakolimpia/versenykiirasok/

 

  • A résztvevők érem és oklevél díjazásban részesülnek.

 

Minden egyéb információ: Stróbl Katalin testnevelőnél

 

________________________________________________________________

 

2014-15.:

 

 

II. korcsoport, Erzsébet A csoport       testnevelő/edző: Nagyné Grausz Valéria
  NÉV http://e.mdsz.hu/verskiir/torna_clip_image002.gif
 
http://www.tankonyvtar.hu/en/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/gerenda.jpg
 
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/talaj.jpg
 
egyéni összes    
1. 2. 3. rész. Érv 1. 2. 3. Érv 1. 2. 3. Érv    
   
1. Egri Jázmin 8,3 8,3 8,3 8,3 8,5 8,6 8,8 8,5 8,6 8,8 8,8 8,8 8,8 25,9    
8,5 8,5 8,6 8,5    
2. Eck Luca 8,1 8,2 8,1 8,1 8,2 8,4 8,5 8,4 8,4 8,5 8,6 8,5 8,5 25,1    
8,2 8,2 8,3 8,2    
3. Erős Lilla 8,0 8,1 8,2 8,1 8,1 8,8 8,7 8,7 8,7 8,9 9,0 9,0 9,0 25,8    
8,1 8,1 8,2 8,1    
4. Holics Hanna 8,4 8,4 8,5 8,4 8,4 8,6 8,5 8,6 8,6 8,9 8,8 8,8 8,8 25,8    
8,3 8,4 8,3 8,3    
5. Maradi Anna 8,1 8,2 8,1 8,1 8,3 8,4 8,3 8,7 8,4 9,0 9,1 9,0 9,0 25,7    
8,4 8,3 8,3 8,3    
6. Liszkai Leonóra 9,3 9,5 9,3 9,3 9,4 7,3 7,6 7,4 7,4 9,3 9,2 9,2 9,2 26,0    
9,4 9,6 9,4 9,4    
Versenyszámonkénti
csapateredmény
34,6 34,3 36,0   25,7 25,1
                                   
Kelt: Esztergom, 2014. december 17. ……………………………….
versenybíróság elnöke
Helyezés:     Összetett
csapateredmény:
103,5  
       
  Városi Diákolimpia Rajtszám:
2
 
                                   
II. korcsoport, Erzsébet  csoport       testnevelő/edző: Nagyné Grausz Valéria
  NÉV http://e.mdsz.hu/verskiir/torna_clip_image002.gif
 
http://www.tankonyvtar.hu/en/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/gerenda.jpg
 
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/talaj.jpg
 
egyéni összes    
1. 2. 3. rész. Érv 1. 2. 3. Érv 1. 2. 3. Érv    
   
1. Engelbrecht Szonja 0,0     0,0 7,2 8,3 8,1 8,2 8,2 8,5 8,6 8,6 8,6 24,0    
7,2 7,5 7,1 7,2    
2. Dejcsi Lara 8,4 8,3 8,3 8,3 8,4 8,3 8,2 8,2 8,2 8,4 8,6 8,5 8,5 25,1    
8,4 8,4 8,2 8,4    
3. Magyar Dóra 8,3 8,2 8,1 8,2 8,2 8,1 8,1 8,1 8,1 8,9 8,9 8,9 8,9 25,2    
8,3 8,2 8,2 8,2    
4. Bertold Sára 8,5 8,4 8,2 8,4 8,4 8,3 8,0 8,2 8,2 8,6 8,6 8,7 8,6 25,2    
8,1 8,2 8,1 8,1    
5.   0,0     0,0 0,0 0,0     0,0 0,0     0,0 0,0    
0,0     0,0    
6.   0,0     0,0 0,0 0,0     0,0 0,0     0,0 0,0    
0,0     0,0    
Versenyszámonkénti
csapateredmény
32,2 32,7 34,6   0,0 0,0
                                   
Kelt: Esztergom, 2014. december 17. ……………………………….
versenybíróság elnöke
Helyezés:     Összetett
csapateredmény:
99,5  
         
                                   
                                   
  Városi Diákolimpia Rajtszám:
3
 
                                   
II. korosztály Gyakorló       testnevelő/edző: ………………………………………
  NÉV http://e.mdsz.hu/verskiir/torna_clip_image002.gif
 
http://www.tankonyvtar.hu/en/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/gerenda.jpg
 
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/talaj.jpg
 
egyéni összes    
1. 2. 3. rész. Érv 1. 2. 3. Érv 1. 2. 3. Érv    
   
1. Kis Enikő 9,1 9,2 9,0 9,1 9,1 8,6 8,6 8,6 8,6 8,5 8,4 8,6 8,5 26,2    
0,0     0,0    
2. Liszkay Luca 8,5 8,5 8,6 8,5 8,5 8,8 8,6 8,7 8,7 8,7 8,8 8,8 8,8 26,0    
8,3 8,4 8,4 8,4    
3. Petőfi Eszter 8,4 8,3 8,5 8,4 8,5 8,6 8,7 8,6 8,6 8,8 8,7 8,7 8,7 25,8    
8,5 8,4 8,5 8,5    
4. Kondé Nikolett 8,6 8,6 8,7 8,6 8,8 8,9 8,9 8,8 8,9 9,5 9,4 9,3 9,4 27,1    
8,8 8,7 8,9 8,8    
5. Chen Zeng Ya 9,4 9,5 9,5 9,5 9,5 9,2 9,0 9,1 9,1 9,5 9,5 9,5 9,5 28,1    
9,2 9,5 9,3 9,3    
6. Buczkó Georgina 8,3 8,4 8,3 8,3 8,4 7,5 7,6 7,7 7,6 8,3 8,3 8,4 8,3 24,3    
8,4 8,4 8,5 8,4    
Versenyszámonkénti
csapateredmény
44,4 43,9 44,9   25,8 24,3
7.
vk
Tóth Henrietta 8,5 8,6 8,4 8,5 8,5 7,3 7,6 7,6 7,6 8,4 8,6 8,4 8,4   24,5  
8,5 8,5 8,5 8,5    
8.
vk
Holicska Laura 8,1 8,2 8,0 8,1 8,1 8,0 8,2 8,3 8,2 8,3 8,4 8,3 8,3   24,6  
8,1 8,1 8,1 8,1    
9.
vk
Albert Fanni 8,2 8,2 8,3 8,2 8,2 8,2 8,1 7,9 8,1 8,2 8,3 8,1 8,2   24,5  
0,0     0,0    
Kelt: Esztergom, 2014. december 17. ……………………………….
versenybíróság elnöke
Helyezés:     Összetett
csapateredmény:
133,2  
        107,4  
sztErzsébet-üres.jpg