Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Torna 1.kcs.- 2015-16.

2015-16.:

 

Az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület 2015.december 1-én a Gyakorló iskolában szervezte meg a 1-2.korcsoportos Esztergom városi szertorna diákolimpiát:

A verseny szervezői: Nagyné Stróbl Katalin, Grausz Valéria, Szerencsés Tamás

 

Eredmények:

 

I.korcsoport csapatverseny:

 

  1. PPKE Vitéz J. Katolikus Általános Iskola – 81,35pont

Gál Szonja, Széher Eszter, Galyasi Gréta, Horváth Réka, Jánosi Norina, Rózsa Szonja

 

2. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „A” csapata – 78,4pont

3. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „B” csapata – 63,5pont

 

I.korcsoport egyéni verseny:

1. Dejcző Dóra és Czibula Rebeka – 18,5pont

2. Rózsa Szonja – 18,25pont

3. Jánosi Norina – 18,00pont

 

 

 

II.korcsoport csapatverseny:

 

  1. PPKE Vitéz J. Katolikus Általános Iskola – 109,7pont

Kosztadinovszki Zoé, Bellovai Barbara, Farkas Réka, Lantos Dorottya, Keil Eliz, Chen Zheng, Ya

 

2. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „A” csapata – 108,15pont

3. Árpádházi Szent Erzsébet Iskola „B” csapata – 102,7pont

 

II.korcsoport egyéni verseny:

  1. Chen Zheng YA – 28,0pont
  2. Keil Elíz – 27,7pont
  3. Maradi Anna – 27,35pont

 

VERSENYKIÍRÁS

VÁROSI TORNÁSZ BAJNOKSÁG 1-2.KORCSOPORT

 

Helyszín: Gyakorló iskola tornaterme

Időpont: 2015. december 1. kedd, 13.00

Fontos infók:

a gyakorlatokat videó és írásos formájában itt tudjátok megnézni a „torna” körre kattintvaJ

http://www.mdsz.hu/diakolimpia/versenykiirasok/

 

  • A résztvevők érem és oklevél díjazásban részesülnek.

 

Minden egyéb információ: Stróbl Katalin testnevelőnél

 

________________________________________________________________

 

2014-15.:

                           
I. korcsoport, Erzsébet A csoport     Edző: Kiss Judit
  NÉV http://e.mdsz.hu/verskiir/torna_clip_image002.gif
 
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/talaj.jpg
 
egyéni összes    
1. 2. 3. rész. Érv 1. 2. 3. Érv    
   
1. Borbély Luca 8,3 8,2 8,4 8,3 8,3 8,1 8,0 8,0 8,0 16,3    
8,3 8,3 8,4 8,3    
2. Horváth Ludovika 8,4 8,0 8,3 8,3 8,3 7,8 7,8 7,9 7,8 16,1    
8,3 8,3 8,2 8,3    
3. Magyar Petra 8,6 8,5 8,6 8,6 8,6 8,4 8,5 8,5 8,5 17,1    
0,0     0,0    
4. Kató Enikő 8,7 8,8 8,7 8,7 8,8 8,1 8,3 8,0 8,1 16,9    
8,8 8,6 8,8 8,8    
5. Paulik Panna 7,4 7,6 7,6 7,6 8,7 7,8 7,9 7,7 7,8 16,5    
8,7 8,6 8,8 8,7    
6. Czibula Rebeka 8,9 8,9 8,9 8,9 9,0 8,5 8,3 8,5 8,5 17,5    
9,1 8,8 9,0 9,0    
Versenyszámonkénti
csapateredmény
43,4 40,9   16,1 16,3
                           
Kelt: Esztergom, 2014. december 17. ……………………………….
versenybíróság elnöke
    Összetett
csapateredmény:
68,0  
         
                           
  Városi Diákolimpia Rajtszám:
2
 
       
                           
I. korcsoport, Erzsébet B csoport      
  NÉV http://e.mdsz.hu/verskiir/torna_clip_image002.gif
 
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/talaj.jpg
 
egyéni összes    
1. 2. 3. rész. Érv 1. 2. 3. Érv    
   
  Berekméri Anna 0,0     0,0 7,2 7,7 7,7 7,7 7,7 14,9    
7,2 7,2 7,2 7,2    
2. Kóbor Mária 0,0     0,0 0,0 7,9 7,9 8,0 7,9 7,9    
0,0     0,0    
3. Láng Zsófia 7,3 7,0 7,1 7,1 7,3 7,7 7,7 7,8 7,7 15,0    
7,3 7,3 7,4 7,3    
4. Keil Kitti 0,0     0,0 7,0 8,2 8,1 8,3 8,2 15,2    
7,0 7,0 7,0 7,0    
5. Alexandrova Nina 0,0     0,0 0,0 8,3 8,4 8,5 8,4 8,4    
0,0     0,0    
6.   0,0     0,0 0,0 0,0     0,0 0,0    
0,0     0,0    
Versenyszámonkénti
csapateredmény
21,5 39,9   7,9 0,0
                           
Kelt: Esztergom, 2014. december 17. ……………………………….
versenybíróság elnöke
    Összetett
csapateredmény:
53,5  
         
                           
                           
  Városi Diákolimpia Rajtszám:
3
 
       
                           
I. korcsoport, Gyakorló      
  NÉV http://e.mdsz.hu/verskiir/torna_clip_image002.gif
 
http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/0025_Honfi-Szatmari-A_sporttorna_elmelete_es_gyakorlata/images/piktogramm/talaj.jpg
 
egyéni összes    
1. 2. 3. rész. Érv 1. 2. 3. Érv    
   
1. Horváth Csenge 8,1 8,0 8,2 8,1 8,1 8,6 8,5 8,5 8,5 16,6    
8,0 8,0 8,0 8,0    
2. Kosztadinovszki Zoé 0,0     0,0 7,9 8,5 8,3 8,6 8,5 16,4    
7,9 8,0 7,5 7,9    
3. Farkas Réka 8,4 8,5 8,2 8,4 8,5 9,1 9,3 9,2 9,2 17,7    
8,5 8,5 8,5 8,5    
4. Kremper Júlia 8,5 8,3 8,5 8,5 8,5 8,6 8,5 8,6 8,6 17,1    
8,5 8,4 8,5 8,5    
5. Szánthó Tünde 8,6 8,5 8,3 8,5 8,5 9,4 9,3 9,2 9,3 17,8    
8,5 8,3 8,6 8,5    
6. Keil Elíz 0,0     0,0 8,3 9,6 9,5 9,4 9,5 17,8    
8,3 8,3 8,1 8,3    
Versenyszámonkénti
csapateredmény
41,9 45,1   16,6 16,4
7.
vk
Lantos Dorottya 8,7 8,6 8,6 8,6 8,6 8,6 9,0 8,9 8,9   17,5  
8,5 8,4 8,4 8,4    

 

sztErzsébet-üres.jpg