Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2016-17. év:   

 

 

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA

Komárom-Esztergom megyei döntő

2016/2017. tanév

  1. kcs., II. kcs., III. kcs. „B”, IV. kcs „B”, valamint

V. kcs. és VI. kcs. „B” kategória

 

Tatabánya, 2016. december 13. (kedd)

 

 

Lebonyolítási rend:

 

 

I. és II. korcsoport

Bejelentkezés:           8,15-8,45 óra             Verseny kezdete:            9,00 óra

Sorrend:                                                 

    1.         50 m gyorsúszás                   I. kcs.      Fiú

                                                                 

2.         50 m gyorsúszás                   I. kcs.      Leány

                                                                

  3.         50 m gyorsúszás                   II. kcs.    Fiú

                                                                 

4.         50 m gyorsúszás                   II. kcs.    Leány

                                                                 

5.         50 m mellúszás                     I. kcs.      Fiú

                                                               

   6.         50 m mellúszás                     I. kcs.      Leány

                                                                 

7.         50 m mellúszás                     II. kcs.    Fiú

                                                                 

8.         50 m mellúszás                     II. kcs.    Leány

                                                                 

9.         50 m hátúszás                       I. kcs.      Fiú

                                                                

  10.       50 m hátúszás                       I. kcs.      Leány

                                                                 

11.       50 m hátúszás                       II. kcs.    Fiú

                                                                 

12.       50 m hátúszás                       II. kcs.    Leány

                                                                 

13.       4x50 m gyorsváltó                II. kcs.    Fiú

                                                                 

14.       4x50 m gyorsváltó                II. kcs.    Leány

 

 

 

III. és IV. korcsoport

Bejelentkezés:           10,00-10,30 óráig        Verseny kezdete:  11,00 óra

Sorrend:                                                    

15.       100 m gyorsúszás                 III. kcs.   Fiú

                                                                 

16.       100 m gyorsúszás                 III. kcs.   Leány

                                                                 

17.       100 m gyorsúszás                 IV. kcs.   Fiú

                                                                 

18.       100 m gyorsúszás                 IV. kcs.   Leány

                                                                 

19.          50 m mellúszás                  III. kcs.   Fiú

                                                                 

20.         50 m mellúszás                   III. kcs.   Leány

                                                                 

21.       100 m mellúszás                   IV. kcs.   Fiú

                                                                 

22.       100 m mellúszás                   IV. kcs.   Leány

                                                                 

23.       100 m hátúszás                     III. kcs.   Fiú

                                                                 

24.       100 m hátúszás                     III. kcs.   Leány

                                                                 

25.       100 m hátúszás                     IV. kcs.   Fiú

                                                                 

26.       100 m hátúszás                     IV. kcs.   Leány

                                                                 

27.       4x50 m gyorsváltó                III. kcs.   Fiú

                                                                 

28.       4x50 m gyorsváltó                III. kcs.   Leány

                                                                 

29.       4x50 m gyorsváltó                IV. kcs.   Fiú

                                                                 

30.       4x50 m gyorsváltó                IV. kcs.   Leány

                                                                 

V-VI. kcs.

 

Bejelentkezés:           12,15-12,45 óra        Verseny kezdete:  13,00 óra

Sorrend:                                                    

31.       100 m gyorsúszás                 V.  kcs.   Fiú

                                                                

32.       100 m gyorsúszás                 VI. kcs.   Fiú

                                                                 

33.       100 m gyorsúszás                 V.  kcs.   Leány

                                                                 

34.       100 m gyorsúszás                 VI. kcs.   Leány

                                                                 

35.       100 m mellúszás                   V.  kcs.   Fiú

                                                                 

36.       100 m mellúszás                   VI. kcs.   Fiú

                                                                 

37.       100 m mellúszás                   V.  kcs.   Leány

                                                                 

38.       100 m mellúszás                   VI. kcs.   Leány

                                                                 

39.       100 m hátúszás                     V.  kcs.   Fiú

                                                                 

40.       100 m hátúszás                     VI. kcs.   Fiú

                                                                 

41.       100 m hátúszás                     V.  kcs.   Leány

                                                                 

42.       100 m hátúszás                     VI. kcs.   Leány

                                                                 

43.       4x50 m gyorsváltó                V.  kcs.   Fiú

                                                                 

44.       4x50 m gyorsváltó                VI. kcs.   Fiú

                                                                 

45.       4x50 m gyorsváltó                V.  kcs.   Leány

                                                                 

46.       4x50 m gyorsváltó                VI. kcs.   Leány

 

Igazolás: Az Általános Szabályok 8. pontja alapján (Számítógépes nevezési lap, diákigazolvány, középiskolásoknak + személyi azonosító – /TAJ kártya!)

 

Hiányos igazolás a versenyből történő kizárást eredményezheti.

 

Felhívom figyelmüket, hogy a megyei versenyre tovább jutott gyermekek felkészítése során különösen fontos figyelmet fordítsanak az érintettek arra, hogy az úszás szabályai legyenek betartva (rajt, forduló, stílusok, beérkezés)! A megyei és az országos versenyen a szabályok be nem tartása automatikusan a gyermek kizárását vonja maga után.

Kísérők, segítők, hozzátartozók: a versenyzőket iskolánként maximum 2 (kettő) fő felnőtt (edzőkkel együtt) kísérheti és segítheti a medencetérben, akiknek váltó ruházatot (nem utcait) kell viselniük.  KÍSÉRŐJEGY: 200 Ft

Uszodahasználati rend: a versenyzőknek a számukra kijelölt helyet kell használniuk öltözőként. A medencetérbe csak az uszodai kiegészítő felszerelések vihetők be, pl. törölköző, úszószemüveg, más felszerelést és ennivalót az öltözőkben kell hagyni. Szekrény bérleti díj 200 Ft, letét: 500 Ft.

 A MEDENCETÉRBEN ÉTKEZNI TILOS!

VÁLTÓ PAPUCS ÉS ÚSZÓSAPKA HASZNÁLATA KÖTELEZŐ!

A VERSENYEN CSAK AZOK A TANULÓK VEHETNEK RÉSZT, AKIKET ISKOLÁJUK A MEGADOTT HATÁRIDŐIG AZ ONLINE RENDSZERBEN BENEVEZETT!

Tatabánya, 2016. december 1.

Csicsó Erika sk.titkár