Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Játékos sportversenyek 2.kcs 2016-17.

2016-17:

 

Verseny jellege : akadályverseny , sor és váltóversenyek

Eredmények : 1. Árpád-házi Szent Erszébet

                     2. Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

                      3. József Attila Általános Iskola

                      4. Mindszenty

                      5. Babits

 

Győztes csapat névsora :

            Árpád-házi Szent Erzsébet

 1.Czibula Rebeka

2 .Kálmán Sára

3.Varga András

4. Baricz Luca

5.Kovács Márk

6.Simon Ervin

7.Putz Máté

8.Szalai Panni

9.Kardos Tamás

10.Pintér Zsófia

11.Bujalka Benedek

12.Kopányi Boglárka


________________________________________________________________

 

2015-16.:

 

 

Időpont: 2016. április 8. (péntek) 14.00 óra

Helyszín: PPKE Vitéz János Katolikus Általános Iskola tornaterme

Résztvevő csapatok:

1. József Attila Általános Iskola

2. Babits Mihály Általános Iskola

3. Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola

4. Szent Imre Általános Iskola

5. Arany János Általános Iskola

6. PPKE Vitéz János Katolikus Általános Iskola

 

Csapatok összetétele:   6  fő  3. osztályos tanuló /3 leány, 3 fiú/

                                           6 fő  4. osztályos tanuló /3 leány, 3 fiú/

 

Verseny jellege:   Akadályverseny, sor- és váltóversenyek

 

 

Eredmények:

 

 

1. helyezett

 

PPKE Vitéz János Katolikus Általános Iskola

- Chen Zheng Ya

- Zielbauer Janka

- Járomi Eszter

- Szánthó Tünde

- Kosztadinovszki Zoé

- Findt Petra

- Kade Zalán

- Vollár Tamás

- Léb Krisztián

- Kishonti Bálint

- Kollár Csanád

- György Máté

 

 

 

 

2. helyezett

József Attila Általános Iskola

 

 

3. helyezett

Arany János Általános Iskola

 

____________________________________________________

2014-15.:

Időpont: 2015. március 30.

Helyszín: PPKE Vitéz János Katolikus Általános Iskola

 

Résztvevő csapatok:

  1. József Attila Általános Iskola
  2. Babits Mihály Általános Iskola
  3. Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola
  4. Szent Imre Általános Iskola
  5. Párkányi Alapiskola
  6. Arany János Általános Iskola
  7. PPKE Vitéz János Katolikus Általános Iskola
  8.  

Csapatok összetétele:

6 fő 3. osztályos tanuló /3 leány, 3 fiú/

6 fő 4. osztályos tanuló /3 leány, 3 fiú/

 

Verseny jellege: Akadályverseny, sor- és váltóversenyek

 

Eredmények:

I. helyezés:     PPKE Vizéz János Katolikus Általános Iskola

II. helyezés:    Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola

III. helyezés: József Attila Általános Iskola

 

A győztes csapat tagjai:

Sebők Kinga

Jármai Eszter

Chen Zheng Ya

Kade Zalán

Michalovics Milán

Cserép Ádám

Petőfi Eszter

Kurali Kitti

Debnárik Flóra

Kade Zsombor

Molnár Levente

Molnár Milán

 

 

Gyakorló iskola felhívása:

Iskolánkban a PPKE Vitéz János Katolikus Általános Iskolájában ötödik alkalommal megrendezésre kerül napközis tanulók számára a „Napközisek Sportversenye”.

 

Időpont:   2015. március 30. (hétfő) 14.00 óra

Helyszín:  Iskolánk tornaterme

Csapatok összetétele           

   6 fő  3. osztályos tanuló (3 lány, 3 fiú)

   6 fő  4. osztályos tanuló (3 lány, 3 fiú)

 

Verseny jellege:   Akadályverseny, sor- és váltóversenyek

 

Díjazás:   Oklevelek, érmek

 

Egyebek:   A résztvevő iskolák tanulói egységes trikóban jelenjenek meg. Átöltözésre az iskolában lesz lehetőség!

 

Szeretettel várjuk iskolájuk csapatát!

 

Kérjük, hogy 2015. március 18-ig telefonon 33(413-911) vagy levélben jelezzék vissza részvételi szándékukat, a vendéglátásuk zavartalan lebonyolítása érdekében.

2500 Esztergom, Helischer utca 5.

Tel.: 33/413-911, 33/412-582

E-mail:  gyakorlo@vjk.ppke.hu / szerencses.tiborne@vjk.ppke.hu

weblap: http://vitezjanos-kat-iskola-ppke.net10.hu

Esztergom, 2015. március 2.

 

                                                                Tisztelettel:        

 

 

 

         Szerencsés Tiborné                                                                  Magyar Györgyi                      

                              igazgató                                                                                   szervező

 

 

__________________________________________________________________________________________________

 

                     2014.április 3.  
  A verseny lebonyolításának forgatókönyve  
13.00 óra Tornaterem berendezése, eszközök előkészítése Sáfár Zsolt                                                               testnevelő                                                           Jó-Dobronyáné Szollár Éva                                         tanár                                                                      és segítő tanulók: 7. sz. napközis csoport tanulói
13.30 óra Vendégcsapatok fogadása Magyar Györgyi                                                        szervező                                                                Jó-Dobronyáné Szollár Éva                                         tanár
13.45 óra Napközis csoportok                                     (szurkolók bevonulása) Napközis nevelők
14.00 óra A verseny megnyitása Szerencsés Tiborné                                           igazgatónő
14.00 óra Fényképezés, fotózás Petruska Anett                                                  napközis nevelő
14.05-15.00 óra Verseny levezetése                            Eszközök előkészítése Sáfár Zsolt                                                                testnevelő                                                         Jó-Dobronyáné Szollár Éva                       tanár                                                                         és a segítő tanulók
14.05-15.00 óra Eredmények vezetése                    (tábla beszerzése) Petruska Anett                                                 napközis nevelő
14.05-15.00 óra Iskolánk csapatának koordinálása                              (egységes mez) Nagyné Stróbl Katalin                                        testnevelő
15.00 óra Eredményhirdetés, oklevelek, érmék átadása Szerencsés Tiborné                                            igazgatónő                                                       Sáfár Zsolt                                            testnevelő
15.15 órától Csapatok vendégül látása az ebédlőben  Jó-Dobronyáné Szollár Éva                                    tanár                                                                             Petruska Anett                                           napközis nevelő                                             Magyar Györgyi                                         szervező
15.15 órától 1. a  és  1. b  napközis tanulók felügyelete /ZTV filmvetítés/ vagy udvari felügyelet Barinka Ivánné                                                     munkaközösség vezető                                                Tibor Lászlóné                                                napközis nevelő
15.15. órától Teremrendezés, elpakolás Sáfár Zsolt                                                                  testnevelő                                                           és a segítő tanulók
     
Esztergom, 2014. március 3. Magyar Györgyi

 

 

Csapatok összetétele:   6    3. osztályos tanuló /3 leány, 3 fiú/

                                           6 fő  4. osztályos tanuló /3 leány, 3 fiú/

 

 

 

Verseny jellege:   Akadályverseny, sor- és váltóversenyek