Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2016 - 17.:

1.kcs labdarúgó diákolimpia

(I. KRCS. 1-2. osztály)

2016. december 02. péntek

 

CSOPORTBEOSZTÁS

                                                                      

1. P.P.K.E. VITÉZ JÁNOS GYAKORLÓ ÁLT. ISKOLA

2. MINDSZENT JÓZSEF KATOLIKUS ÁLATLÁNOS ISKOLA

3. JÓZSEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA

4. BABITS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA

                                 

SORSOLÁS

2016. december 02. péntek

 

Kezdési idő

Mérkőzés  2 x 8’

Eredmény

12.30

GYAKORLÓ – MINDSZENTY

5-1

12.50

JÓZSEF – BABITS

1-5

13.10

GYAKORLÓ – JÓZSEF

5-0

13.30

MINDSZENTY – BABITS

1-4

13.50

GYAKORLÓ – BABITS

7-0

13.10

JÓZSEF – MINDSZENTY

2-8

 

VÉGEREDMÉNY

                                                           1. GYAKORLÓ          9p

                                                           2. BABITS                  6p

            .                                              3. MINDSZENTY       3p

                                                           4. JÓZSEF                   0p

           

Legjobb Játékos:         VARGA RÓBERT                  (BABITS)

                                   HAAS DÁVID                          (GYAKORLÓ)

                                   HORVÁTH EDVÁRD              (MINDSZENTY)

 

Győzött a Gyakorló!

Nagyon sok ügyes gyerek kergette a labdát a csapatokban, mindenhol volt kimagasló focipalánta. A legtöbb talán a gyakorlóban ami meg is látszott a teljesítményükön és az eredményeiken, hiszen mind a három meccsüket magabiztosan nyerték meg és méltán szerezték meg az első helyet.

___________________________________________

VERSENYKIÍRÁS

 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA 2015.  / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

2016 .november 18ig kérek egy írásbeli megerősítést ha indulni szeretnél!!!

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2016.  DECEMBER 7. SZERDA 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem, minden induló iskola oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Játékidő: 2 x 12 perc, 3 perc szünettel.
  • Csapatlétszám: 10 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 10 fő játékos

szerepeltethető, az a 10 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 4 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere

megengedett).

  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a

labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt

nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett

szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a

labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén,

a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely

pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az

ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem

akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás nincs.

– A büntetőrúgást a 7 méteres pontról kell elvégezni.

 

Szerencsés Tamás                                            

 

Esztergom, 2016. november 14.

 

 

2015 - 16.:

Eredmény:

Az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület 2016. január 11-én hétfőn a Gyakorló iskolában szervezte meg az 1. korcsoportos Esztergom városi labdarúgó diákolimpiát:

A verseny szervezői: Nagyné Stróbl Katalin, Osvald Zsolt, Szerencsés Tamás

Eredmények:

  • Gyakorló – Erzsébet: 0 - 1
  • Gyakorló – Mindszenty: 1 - 3
  • József – Mindszenty: 1 - 4
  • Szt. Erzsébet – Mindszenty: 0 – 5
  • Gyakorló – József: 1 - 4
  • Szt. Erzsébet – József: 0 - 5

 

Végső sorrend:

  1. Mindszenty
  2. József
  3. Szent Erzsébet
  4. Gyakorló

Győztes csapat:

Csányi Csanád, Gubó Brúnó, Horváth Henrik, Horváth Eduárd, zilágyi Donát, Füzesi Marcell, Schuster Botond, Vodicska Ferenc

 Testnevelő: Boda Árpád

 

VERSENYKIÍRÁS

 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA 2015.  / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

Előevezett iskolák:

 

Mindszenty, József, Szt.Imre ált.isk, Babits,

Arany, Szt.Erzsébet, Gyakorló

2015.december 16ig kérek egy írásbeli

megerősítést ha indulni szeretnél!!!

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2016. JANUÁR 11. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem, minden induló iskola oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Játékidő: 2 x 12 perc, 3 perc szünettel.
  • Csapatlétszám: 10 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 10 fő játékos szerepeltethető, az a 10 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.
  • Csapatlétszám mérkőzésen: 4 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere  megengedett).
  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás nincs.

– A büntetőrúgást a 7 méteres pontról kell elvégezni.

Részletek: www.evde.eoldal.hu

Szerencsés Tamás                                            

Esztergom, 2015-12-11.

 

__________________________________________________________

VÉGEREDMÉNY 2014-15.:

I.KCS. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Szervező:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület (Szerencsés Tamás)
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája (Nagyné Stróbl Katalin

Időpont, helyszín:

  • 2014. november 26. szerda 12.30 – Gyakorló Iskola

Résztvevők:

  • 2006-ban vagy később született fiúk

Játékvezető:

  • Osvald Zsolt

„A” csoport:

  • Gyakorló
  • Szent Erzsébet
  • Szent Imre

Eredmények:

  • Gyakorló – Szent Erzsébet: 1:0
  • Gyakorló – Szent Imre: 4:1
  • Szent Erzsébet – Szent Imre: 3:2

„B” csoport:

  • József
  • Babits
  • Arany
  • Mindszenty

Eredmények:

József – Babits: 2:0

Arany – Mindszenty: 1:2

József – Arany: 3:1

Babits – Mindszenty: 0:4

József – Mindszenty: 1:1

Arany – Babits: 1:0

Helyosztók:

A2 – B2, Szent Erzsébet - József: 1:1

A1 – B1, Gyakorló - Mindszenty: 2:0

Végeredmény:

  1. Gyakorló
  2. Mindszenty
  3. Szent Erzsébet
  4. József

Győztes csapat névsora:

Harcz Viktor (kapus), Kishonti Bálint (csk.), Moldován Noel, Kollár Csanád, Gimesi Donát, Széher Benedek, Székács Fandl Csongor, Arányi Dávid, Schleifer Ádám, Kósa Bálint, testnevelő: Stróbl Katalin

Köszönjük a Gyakorló iskolának, hogy térítésmentesen használhattuk a tornacsarnokát!

__________________________________________________________________

 

VERSENYKIÍRÁS 2014-15:

 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Nevezett iskolák:

Mindszenty, József, Szt.Imre ált.isk, Babits, Arany, Szt.Erzsébet, Gyakorló

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2014. NOVEMBER 26. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem, minden induló iskola oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Játékidő: 2 x 12 perc, 3 perc szünettel.
  • Csapatlétszám: 10 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 10 fő játékos

szerepeltethető, az a 10 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 4 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere

megengedett).

  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a

labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt

nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett

szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a

labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén,

a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely

pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az

ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem

akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás nincs.

– A büntetőrúgást a 7 méteres pontról kell elvégezni.

 

____________________________________________________________________________________________________

 

2013 - 14.: 

Diákolimpia 1. Kcs.

 

2013. december 02. hétfő

GYAKORLÓ ISKOLA

  

A csop.                                                               B csop.

1. GYAKORLÓ 3p.                                           1. JÓZSEF 9p.

2. SZENT ERZSÉBET 6p.                                 2. PILISMARÓT 6p.

3. SZENT IMRE 0p.                                          3. ARANY 0p.

                                                                           4. BABITS 3p.

 

 

Időpont

Csoport

Mérkőzés 1x10’

Eredmény

13.00

A

GYAKORLÓ – SZENT ERZSÉBET

0 - 1

13.10

B

JÓZSEF – PILISMARÓT

3 - 2

13.20

B

ARANY – BABITS

2 - 3

13.30

A

GYAKORLÓ – SZENT IMRE

2 - 0

13.40

B

JÓZSEF – ARANY

2 - 0

13.50

A

SZENT ERZSÉBET – SZENT IMRE

2 - 0

14.00

B

BABITS – PILISMARÓT

0 - 1

14.10

B

BABITS – JÓZSEF

0 - 2

14.20

B

ARANY – PILISMARÓT

0 - 4

14.40

5 – 6

helyért

A3                              B3

SZENT IMRE          -BABITS

 

1 - 3

14.50

3 – 4

helyért

A2                              B2

GYAKORLÓ           -PILISMARÓT

 

2 - 0

15.00

 

Döntő

A1                              B1

SZENT ERZSÉBET -JÓZSEF

 

2 - 0

 

  

Végeredmény:   

1. SZENT ERZSÉBET

2. JÓZSEF

3. GYAKORLÓ

4. PILISMARÓT

5. BABITS

6. SZENT IMRE

 7. ARANY

 

A győztes csapat: 

Láng Simon, Lázár Attila, Révay Roland, Tőzsér Antal, Nagy Márk, Juhász Márk, Erdélyi Ákos, Gulyás Ákos, Koppányi Boglárka, László Márk, Ámon András, Hamar Zsigmond

 

___________________________________________________

 

 

 

VERSENYKIÍRÁS
 
 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /
 
Nevezett iskolák: Pilismarót, Szt. Imre Általános, Arany,
 
Gyakorló, Babits, Szt. Erzsébet, József
 
1. Verseny helye :
Gyakorló általános iskola tornaterme
2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:
 2013. DECEMBER 2. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól
3. Szervezők:
Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
VJRKF Gyakorló általános iskolája
4. Nevezési díj : nincs
5. Díjazás: I – III.hely: érem, minden induló iskola oklevelet kap.
6. Egyéb tudnivalók:
a sorsolást Osvald Zsolt készíti
 csak tornacipőben lehet játszani
az egységes mez kötelező
mérkőzésidő : 10 perc
 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya
Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
 
Szerencsés Tamás                                            
 
Esztergom, 2013-11-21
 

______________________________________________________________________________

 

 

2012. november 28-án rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában az 1. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 1 és 2. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 4 iskola nevezett, akik körmérkőzések formájában küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért. A helyezettek érmeket és okleveleket vehettek át.

A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

Külön köszönet az iskolának, akik az egyesület rendelkezésére bocsájtották a tornacsarnokukat.

 

Eredmények:

 

Árpádházi - József: 0-1

Gyakorló - Babits: 0-1

Gyakorló - Árpádházi: 1-0

József - Babits: 0-3

Árpádházi - Babits: 2-2

József - Gyakorló: 0-2

 

Végeredmény:

 

1. Babits 7pont

névsor: Hunya Miklós, Spiczmüller Zsolt, Kovács-Simon Bálint, Körmöndi Áron, Jó-Dobronya Ádám, Lakatos Renátó, Farkas Krisztofer, Géczi Dominik, Hullár Milán, Deák Ferenc, felkészítő tanár:

 

2. Gyakorló 6p

3. József 3p

4. Árpádházi 1p

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________

 

VERSENYKIÍRÁS – 2012-13.

 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

AMELYIK ISKOLA NEVEZNI SZERETNE, KÉREM NOVEMBER 22-IG MINDENKÉPP JELEZZE FELÉM 

E-MAILBEN VAGY TELEFONON-SMS-BEN!

 

HA AZ ÉV ELEJÉN JELEZTED AZ INDULÁSI SZÁNDÉKOTOKAT, KÉRLEK AKKOR IS JELEZZ VISSZA A MEGERŐSÍTÉS KEDVÉÉRT!

 

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. A verseny ideje:

n   2012. november 28. szerda 13.00óra – gyülekező: 12.45

3. Szervezők:

 

 

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló Általános Iskolája

 

 

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:  érem és oklevél

 

6. Egyéb tudnivalók:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően

n   csak tornacipőben

n   az egységes mez kötelező

n   mérkőzésidő : 10 perc

n   .csapatlétszám: 5+1 / 10 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin és Osvald Zsolt technikai vezető dönt

 

 

Szerencsés Tamás                             

 

Esztergom, 2012-11-09.

 

______________________________________________

A verseny győztese2011-12.: Gyakorló iskola

 

 

VERSENYKIÍRÁS 2011-12.

 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   2011. november 28. hétfő 13.00óra

n   azok a tanulók, akik 2003-ban vagy később születettek

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló Általános Iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:hely:   I. hely: érem + oklevél

  II-III. hely: érem + oklevél

  Helyezettek: oklevél

6.  Egyéb tudnivalók:

 

 

n   sorsolás a verseny előtt a helyszínen 12.45kor

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően

n   csak tornacipőben

n   az egységes mez kötelező

n   .csapatlétszám: 5+1 / 10 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin és Osvald Zsolt technikai vezető dönt

 

 

 

Szerencsés Tamás

 

 

Esztergom, 2011-11-15.

 

____________________________________________________________________________

 

2010. december 1-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában az 1. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 1 és 2. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 5 iskola nevezett, akik körmérkőzések formájában küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért. A helyezettek érmeket és okleveleket vehettek át. A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

Külön köszönet az iskolának, akik az egyesület rendelkezésére bocsájtották a tornacsarnokukat.

 

Eredmények:

 

-         Gyakorló – Pilismarót: 2-0

-         József – Arany: 0-0

-         Pilismarót - Petőfi: 0-0

-         Gyakorló - Arany: 0-0

-         József – Petőfi: 0-0

-         Pilismarót – Arany: 0-2

-         Gyakorló – Petőfi: 1-0

-         József – Pilismarót: 0-0

-         Petőfi – Arany: 0-0

-         József – Gyakorló:  1-0

 

 

A végeredmény:

 

  1. Gyakorló
  2. Arany
  3. József
  4. Petőfi
  5. Pilismarót

 

 

A helyezettek érem és oklevél díjazásban részesültek, valamint a győztes csapat 1 évig őrizheti a Vándorkupát!

 

A győztes csapat névsora:

 

- Baranyai Péter, Vollár László, Kovács Erik, Révész Marcell, Ferkó Máté, Visi Péter, Vígh Soma, Kajtor Milán a felkészítő tanár: Nagyné Stróbl Katalin

 

_________________________________________

 

 

VERSENYKIÍRÁS

 I.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

AMELYIK ISKOLA NEVEZNI SZERETNE, KÉREM NOVEMBER 22-IG MINDENKÉPP JELEZZE FELÉM 

E-MAILBEN VAGY TELEFONON!

 

HA AZ ÉV ELEJÉN JELEZTED AZ INDULÁSI SZÁNDÉKOTOKAT, KÉRLEK AKKOR IS JELEZZ VISSZA A MEGERŐSÍTÉS KEDVÉÉRT!

 

 

NAGYON FONTOS,  A 2009-2010-ES TANÉV GYŐZTESE A KUPAVÉDŐ

A JÓZSEF A. ÁLTALÁNOS ISKOLA CSAPATA HOZZA MAGÁVAL A KUPÁT

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   2010. december 1. szerda 12.45óra

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló Általános Iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:

I.      hely:  kupa, érem

II-III. hely: érem

Minden résztvevő oklevél díjazásban részesül

 

6. Egyéb tudnivalók:

 

 

 

 

 

 

 

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően,sorsolás a verseny előtt a helyszínen 12.45kor

n   csak tornacipőben

n   az egységes mez kötelező

n   mérkőzésidő : 10 perc

n   .csapatlétszám: 5+1 / 10 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin és Osvald Zsolt technikai vezető dönt

 

 

Szerencsés Tamás                              Esztergom, 2010. november 10.