Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Atlétika-Arany kupa 2017. kiírás és eredmények

A 6. Arany kupa atlétikai verseny eredményei:

 
Lány egyéni÷ 2.kcsop
 
1. Tatár Enna
2.Baumann Réka
3.Bánsági Liza
 
                         3.kcsop
 
1.Lozma Réka
2.Vidra Klaudia
3.Iván Júlia
 
                          4.kcsop
 
1.Debnárik Flóra
2.Bauer Regina
    Kandi Vivien
3.Németh Liza
 
Csapat eredmények÷
 
2. kcsop
 
1.Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Ált. Isk.
2.Babits Mihály Ált.Isk.
3.Arany János Ált Isk.
 
3. kcsop
 
1.József Attila Ált Isk.
2.Árpádházi Szt. Erzsébet Középiskola, Óvoda és Ált Isk.
3. Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Ált. Isk.
 
4. kcsop.
 
1. Árpád házi Szt. Erzsébet Középiskola,
Óvoda és Ált Isk.
2. Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Ált. Isk.
3.Arany János Ált. Isk.
 
Fiú egyéni÷ 2. kcsop
 
1. Petró Norbert
    Góman Tamás
    Kovács Márk
    Sági Róbert
2. Zámbó Benedek
3.Hacs Dávid
 
                       3. kcsop.
 
1. Kade Zalán
2. Teperics Bence
3. Farkas Ádám
    Sárközi János
    Nyirati Zalán
 
                        4. kcsop
 
1. Zsadányi Máté
2. Jónás Roland
3. Dobos Norbert
 
 
Csapat eredmények÷
 
                          2.kcsop
 
1. Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Ált. Isk.
2. Árpádházi Szt. Erzsébet Középiskola, Óvoda és Ált Isk.
3.  Arany János Ált. Isk.
4. József Attila Ált Isk.
5. Babits Mihály Ált. Isk.
 
                           3. kcsop
 
1.Babits Mihály Ált Isk
2.József Attila Ált. Isk.
3. Vitéz János Katolikus Nyelvoktató
Német Nemzetiségi Ált. Isk.
4. Árpádházi Szt. Erzsébet  Középiskola, Óvoda és Ált. Isk.
5. Arany János Ált. Isk.
 
                            4. kcsop
 
1. József Attila Ált Isk.
2. Babits Mihály Ált. Isk.
3. Árpádházi Szt. Erzsébet Középiskola, Óvoda és Ált Isk.
4. Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Ált. Isk.
5. Arany János Ált. Isk.
 
______________________________________________________________
 
 

VI. ARANY  ATLÉTIKAI KUPA Esztergom- Kertváros

MEGHÍVÓ

Tisztelt Igazgató Úr/Hölgy !

Tisztelt Testnevelő Kollégák !

 

Szeretettel és tisztelettel meghívjuk iskolájukat a hatodik alkalommal megrendezendő Arany Atlétikai Kupára, lehetőséget teremtve tanulóinknak a megmérettetésre.

 

Helyszín: Arany János Általános Iskola (2509 Esztergom-kertváros, Wesselényi u. 40-42) sportudvara.

Időpont:

  • < > 2017.10.09.(hétfő) - 13:00 órai  kezdéssel (érkezés és öltözködés 12:00-12:45 között)Lányok :2017.10.10.(kedd) 13:00 órai kezdéssel (érkezés és öltözködés 12:00-12:45 között).

     

    Csapatlétszám: Korcsoportonként és nemenként pontosan 3 fő

  • október 09 – én (hétfőn) egy iskolából 3 fiúcsapatot várunk:

    2. kcs. –ban 3 fő, 3. kcs.-ban 3 fő és 4. kcs.-ban 3 fő fiú  (össz: 9 fő)

  • október 10–én (kedden) hasonlóképpen egy iskolából 3 lánycsapatot várunk: 2. kcs. –ban 3 fő, 3. kcs.-ban 3 fő és 4. kcs.-ban 3 fő lány (össz: 9 fő)

    Ha valamelyik csapat kiesik, ugy az összetett eredményben jelent hátrányt.

    Versenyszámok, korcsoportok a lányoknál és fiúknál egyaránt:

  • 2. korcsoport: 3 tusa 2007-2008 évben születette: 30m- es síkfutás (bitumenes futópályán), kislabda hajítás, távolugrás.

  • 3. korcsoport: 4 tusa 2005-2006 évben születettek: 60m- es síkfutás (bitumenes futópályán), kislabda hajítás, távolugrás és középtávfutás (kb. 320 méter-2 kör a bitumenes futópályán)

  • 4. korcsoport: 4 tusa 2003-2004 évben születette: 60m –es síkfutás (bitumenes futópályán), kislabda hajítás, távolugrás és középtávfutás (kb. 320 méter -2 kör a bitumenes futópályán)

     

    Lebonyolítási rend: távolugrás (3 ugrás), kislabda hajítás (3 dobás- hagyományos kislabdával) és futások (egy mért futással.

    Értékelés, díjazás: Számitás alapja a verseny eredményen alapuló helyezési rangszám.        Dijazás, egyéni összetett 1-3 helyezettnek korcsoportonként és nemenként érem, csapat versenyben korcsoportonként oklevél, összetettben nemenként a legjobb iskola serlegdijat kap.

    Nevezés: iskolánk telefonszámán 06 33 419 602, vagy Bognár Miklós testnevelőnél 06 30 628-8959, irásban bognarmiki@freemail.hu vagy

    bognarmikinorbi@gmail.com

    Nevezési határidő: 2017. 10. 02 hétfő

    Rossz idő (nagyobb esőzés) esetén a verseny elmarad, és későbbi időpontban kerül megrendezésre.

     

    Esztergom- kertváros, 2017. szeptember 24                                              

     

     

    Bognár Miklós                                                                           Baranya István

       testnevelő                                                                                   igazgató