Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2009. december 7-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában az 1. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 1 és 2. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 5 iskola nevezett, akik körmérkőzések formájában küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért.

A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

A helyezettek érem és oklevél díjazásban részesültek, valamint a győztes csapat 1 évig őrizheti a Vándorkupát!

A győztes csapat névsora:

-         Magyarovics Márk, Ibos Viktor, Jónás Zsolt, Becskereki Bertalan, Mébold Soma, Szentkirályi Márton, Szekrényessy Csanád, Sturm Joel, Rozmann Kornél

2 nap múlva 2009. december 9-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában a 2. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 3. és 4. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 6 iskola nevezett, és küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért.