Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


3 - 4. korcsoport 2018-19.

III. KORCSOPORT    
     
100 méter gyors fiú    
     
1. Horváth Ádám Ábel 1:21:07 Mindszenty
2. Sikó Márton 1:22:56 Dobó
3. Szabó Mihály 1:23:22 Gyakorló
4. Hencz Áron 1:28:63 Árpádházi
5. Erős Dénes 1:31:75 Mindszenty
6. Bérci Kálmán 1:31:87 Dobó
7. Lukács Szabolcs 1:33:35 Petőfi
8. Kahn Benjamin 1:33:91 Petőfi
9. Knapp-Nagy János Lehel 1:34:60 Mindszenty
10.Erdélyi Ákos 1:36:30 Árpádházi
11. Tóth Dávid 1:36:51 Mindszenty
12. Puskás Máté 1:39:61 Árpádházi
13. Becze Gergő 1:41:93 Árpádházi
14. László Márk 1:45:30 Árpádházi
15. Órai Szabolcs 1:51:06 Gyakorló
16. Tóth Dániel 1:52:05 Mindszenty
17. Ács Gergő 2:20:10 Gyakorló
     
100 méter gyors, leány    
     
1. Ráczkevy Janka 1:14:40 Dobó
2. Hertlik Nóra 1:22:32 Árpádházi
3. Kemenes Fanni 1:28:90 Árpádházi
4. Basovszki Réka 1:31:70 József Attia
5. Borbély Luca 1:32:35 Árpádházi
6. Bónis Katalin Emma 1:37:13 Árpádházi
7. Szívós Adél 1:37:99 Dobó
8. Weisenburger Anna 1:42:17 Árpádházi
9. Hernádi Rebeka 1:44:98 Árpádházi
10. Gálosi Dorka 1:46:41 Dobó
11. Albert Zsófia 1:51:69 Gyakorló
12.Balogh Borbála 1:55:50 Árpádházi
13. Lesták Eszter 2:00:71 Árpádházi
14. Jó-Dobronya Éva 2:19:19 Gyakorló
     
100 méter hát, fiú    
     
1. Horváth Ábel 1:40:75 Mindszenty
2. Szabó Mihály 1:49:02 Gyakorló
3. Bérczi Kálmán 1:57:69 Dobó
4. Ács Kristóf Gergő 2:17:65 Gyakorló
5. Barna Samu 2:42:55 Gyakorló
     
100 méter hát, leány    
     
1. Ráczkevy Janka 1:30:03 Dobó
2. Pintér Zsófia 1:45:99 Árpádházi
3. Eszenyi Leila Cecília 2:05:30 Dobó
4. Balogh Borbála 2:06:31 Árpádházi
5. Szívós Adél 2:09:61 Dobó
6. Greening Grace 2:40:15 Árpádházi
     
100 méter  mell, fiú    
     
1. Putz Máté 1:43:76 Árpádházi
2. Kahn Benjamin András 1:45:32 Petőfi
3. Erdélyi Ákos 1:52:24 Árpádházi
4. Szabó Mihály 1:52:63 Gyakorló
5. Horváth Ábel 1:53:56 Mindszenty
6. Sikló Márton 1:55:50 Dobó
7. Bérczi Kálmán 1:59:08 Dobó
8. László Márk 1:59:55 Árpádházi
9. Lukács Szabolcs 2:04:61 Petőfi
10. Borsi Barna Samu 3:00:73 Gyakorló
     
100 méter mell, leány    
     
1. Ráczkevy Janka 1:49:44 Dobó
2. Pintér Zsófia 1:50:42 Árpádházi
3. Magyar Petra 1:51:87 Árpádházi
4. Szívós Adél 1:52:78 Dobó
5. Markotányos Réka 1:53:00  Gyakorló
6. Kemenes Fanni 1:54:80 Árpádházi
7. Bencze Réka 1:55:79 Árpádházi
8. Hernádi Rebeka 1:58:65 Árpádházi
9. Balogh Borbála 1:59:90 Árpádházi
10.Weisenburger Anna 2:00:55 Árpádházi
11. Hertlik Nóra 2:01:32 Árpádházi
12. Páldi Abigél Anna 2:06:73 Gyakorló
13. Lesták Eszter 2:12:00 Árpádházi
14. Greening Grace 2:22:61 Árpádházi
15. Jó-Dobronya Éva 2:27:48 Gyakorló
     
4 x 50 méter fiú váltó    
     
1. Mindszenty 2:40:09  
2. Árpádházi 2:54:22  
3. Dobó 2:57:94  
4. Gyakorló 3:32:22  
     
4 x 50 méter leány váltó    
     
1. Árpádházi 2:47:45  
2. Dobó 2:48:31  
3. Árpádházi II. 3:03:91  
4. Árpádházi III. 3:50:58  
5. Gyakorló 3:52:47  
     
IV. KORCSOPORT    
     
100 méter gyors, fiú    
     
1. Fiala Péter 1:07:11 Árpádházi
2. Pál Péter 1:15:76 Dobó
3. Pap Kristóf 1:22:80 Dobó
4. Espese Ramon Albert 1:22:92 Árpádházi
5. Erdélyi Márton 1:25:00 Gyakorló
6. Oláh Dénes 1:25:82 Gyakorló
7. Zsembery András 1:27:71 Árpádházi
8. Szabó Gellért 1:27:93 Dobó
9. Kóbor Miklós Máté 1:32:64 Dobó
     
100 méter gyors, leány    
     
1. Kemp Luca 1:10:96 Mindszenty
2. Vodicska Csenge 1:14:50 Dobó
3. Simó Anna 1:30:89 Árpádházi
4. Ocskay Flóra 1:36:75 Árpádházi
     
100 méter mell, fiú    
     
1. Fiala Péter 1:38:76 Árpádházi
2. Bérczi Csongor 1:42:07 Dobó
3. Kollár Dénes 1:43:17 Gyakorló
4. Órai Viktor 1:50:90 Gyakorló
6. Kade Zsombor 2:01:67 Gyakorló
7. Kóbor Máté 2:05:98 Dobó
8. Bánszky Márk 2:20:56 Árpádházi
     
100 méter mell, leány    
     
1. Vodicska Csenge 1:34:88 Dobó
2. Kemp Luca 1:44:33 Mindszenty
3. Major Géda 1:49:17 Árpádházi
4. Deák Luca 2:01:45 Árpádházi
     
100 méter hát, fiú    
     
1. Pap Kristóf 1:32:37 Dobó
2. Fiala Péter 1:37:00 Árpádházi
3. Bérczi Csongor 1:37:56 Dobó
4. Zsembery András 1:48:50 Árpádházi
5. Nagy Barnabás 1:53:10 Gyakorló
6. Kóbor Miklós 1:53:14 Dobó
     
100 méter hát, leány    
     
1. Vodicska Csenge 1:35:42 Dobó
2. Kemp Luca 1:40:82 Mindszenty
3. Simó Anna 1:44:41 Árpádházi
4. Deák Luca 1:52:00 Árpádházi
5. Magyar Anikó 2:08:15 Árpádházi
6. Mészáros Luca 2:31:60 Árpádházi
     
4 x 50 méter fiú váltó    
     
1. Árpádházi 2:30:65  
2. Dobó 2:32:39  
3. Gyakorló 2:45:54  
     
4 x 50 méter leány váltó    
     
1. Árpádházi 3:11:41