Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2016-17.:

2.kcs labdarúgás diákolimpia

2016.december 14. szerda – Gyakorló iskola

 

Résztvevő csapatok:

 

  • Gyakorló

  • Petőfi

  • József

  • Mindszenty

  • Babits

 

Eredmények:

 

  • Gyakorló–Petőfi: 7-0

  • József-Mindszenty:0-3

  • Gyakorló-Babits:5-1

  • Petőfi-József:4-2

  • Mindszenty-Babits:2-0

  • Gyakorló-József:3-1

  • Petőfi-Babits::1-3

  • Gyakorló-Mindszenty:2-2

  • József-Babits:2-0

  • Petőfi-Mindszenty:2-4

 

Végeredmény:

 

  1. Gyakorló- 10pont (+13)

  2. Mindszenty – 10pont (+7)

  3. Babits – 3pont (-5)

  4. József – 3pont (-7)

  5. Petőfi – 3pont (-9)

 

A győztes csapat névsora:

 

Tihanyi Áron, Vígh Álmos, Krisztián Márk, Haas Dávid, Léb Krisztián, Schleifer Ádám, Kishonti Bálint, Széles Benedek, Harcz Viktor, Kollár Csanád, Gimesi Donát, Magyar Balázs

 

Szervező:

 

Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület, Gyakorló iskola, Osvald Zsolt

 

Szerencsés Tamás

 

 

VERSENYKIÍRÁS

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

2016 .november 18ig kérek egy írásbeli megerősítést ha indulni szeretnél!!!

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme
  • Pézsa Tibor sportcsarnok??

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2016. december 14. szerda 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól a Gyakorló iskolában

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 12 fő játékos

szerepeltethető, az a 12 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 6 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere

megengedett).

  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • .Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a

labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt

nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett

szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a

labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén,

a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely

pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az

ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem

akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás van (55 x 35 m-es pályán).

– A büntetőrúgást a 9 méteres vonalról kell elvégezni.

Szerencsés Tamás                                            

 

Esztergom, 2016. november 14.

 

 

Eredmények 2015-16.:

Az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület 2015.november 30-án a Gyakorló iskolában és a Sporiban szervezte meg a  2.korcsoportos Esztergom városi labdarúgó diákolimpiát:

A verseny szervezői: Nagyné Stróbl Katalin, Osvald Zsolt, Szerencsés Tamás

Eredmények:

„A -csoport”:

  • Gyakorló – Mindszenty: 1-1
  • Babits  - Szent Erzsébet: 0-8
  • Gyakorló – Babits: 3-1
  • Mindszenty – Szent Erzsébet: 1-0
  • Gyakorló – Szent Erzsébet: 1-2
  • Mindszenty – Babits: 5-0

„B-csoport”:

  • József – Arany: 4-0
  • József – Szent Imre: 4-0
  • Arany – Szent Imre: 0-4

 

Helyosztók: ( „A” csoport 1-2. helyezett csapata játszott körmérkőzéseket a „B” csoport 1.helyezett csapatával)

  • Mindszenty – József: 4-0
  • Mindszenty – Szent Erzsébet: 2-3
  • József – Szent Erzsébet: 0-1

Végső sorrend:

  1. Szent Erzsébet
  2. Mindszenty
  3. József

Győztes csapat:

Móczik Ágoston, Major Bulcsú, Iacobut Ádám, Erdélyi Ákos, Ámon András, Espasa Ramon Albert, Juhász Márk, Nagy Márk, Ungi Bálint, Révay Roland, Patta Dávid, Vigmann Donát, Testnevelő: Egri Tibor

 

 

VERSENYKIÍRÁS 2015-16.:

VERSENYKIÍRÁS

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Nevezett iskolák:

Mindszenty, József, Szt.Imre ált.isk (Petőfi), Babits, Arany, Szt.Erzsébet, Gyakorló

 

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme
  • Pézsa Tibor sportcsarnok??

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2015. NOVEMBER 30. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól a Gyakorló iskolában

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 12 fő játékos

szerepeltethető, az a 12 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 6 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere megengedett).
  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • .Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás van (55 x 35 m-es pályán).

– A büntetőrúgást a 9 méteres vonalról kell elvégezni.

Szerencsés Tamás                                           

Esztergom, 2015-11-10

 

________________________________________________________________

Eredmények 2014-15.:

II.KCS. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Szervező:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület (Szerencsés Tamás)
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája (Nagyné Stróbl Katalin) és Pézsa Tibor Sportcsarnok

Időpont, helyszín:

  • 2014. december 03. szerda 12.30 – Gyakorló Iskola

Résztvevők:

  • 2004 - 2005-be született fiúk

Játékvezető:

  • Osvald Zsolt

„A” csoport:

  • Gyakorló
  • Szent Erzsébet
  • Mindszenty

Eredmények:

  • Gyakorló – Mindszenty: 1:2
  • Gyakorló – Szent Erzsébet: 1:0
  • Szent Erzsébet – Mindszenty: 2:3

 

„B” csoport:

  • József
  • Babits
  • Szent Imre

Eredmények:

Szent Imre – Babits: 0:6

Babits – József:  3:4

Szent Imre - József: 2:4

 

Helyosztók:

A2 – B2, Szent Erzsébet - Babits: 4:2

A1 – B1, József - Mindszenty: 3:3, büntetőkkel : 3:1

Végeredmény:

  1. József
  2. Mindszenty
  3. Szent Erzsébet
  4. Babits

 

Győztes csapat névsora:

Petró Péter, Rostási Dominik, Vassy Botond, Pák Péter, Gere Zalán, Üveges Bálint, Lepcsényi Erik, Bóna György, Réz Olivér, Alfaro Juhász Marci, Engelbrecht Zsófia  

Köszönjük a Gyakorló iskolának és a Pézsa Tibor Sportcsarnoknak, hogy térítésmentesen használhattuk a tornacsarnokát

________________________________________________________________

 

VERSENYKIÍRÁS 2014-15.:

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

Nevezett iskolák:

Mindszenty, József, Szt.Imre ált.isk, Babits, Arany, Szt.Erzsébet, Gyakorló

1. Verseny helye :

  • Gyakorló általános iskola tornaterme
  • Pézsa Tibor sportcsarnok

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

  • 2014. DECEMBER 3. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól a gyakorló iskolában

3. Szervezők:

  • Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
  • VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás: I – III.hely:  érem,  minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

  • a sorsolást Osvald Zsolt készíti
  • csak tornacipőben lehet játszani
  • az egységes mez kötelező
  • Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
  • A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
  • Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
  • Csapatlétszám: 12 fő játékos + 2 fő felnőtt kísérő (tanár, edző).
  • Játékosok szerepeltetése: versenyenként és csapatonként 12 fő játékos

szerepeltethető, az a 12 fő, akiket az adott verseny első mérkőzése előtt

a technikai értekezleten leigazoltak és nevük szerepel a jegyzőkönyvben.

  • Csapatlétszám mérkőzésen: 6 + 1 játékos tartózkodhat a pályán.
  • Cserék: további 5 játékos állandó jelleggel cserélhető (oda-vissza csere

megengedett).

  • Sípcsontvédő: használata ajánlott, az országos döntőn kötelező.
  • .Játékszabályok: a labdarúgás játékszabályai szerint (hazaadás, szöglet is).

– Középkezdésből és kapukirúgásból közvetlenül gól nem érhető el.

– A kapus semmilyen körülmények között és formában nem juttathatja át a

labdát az ellenfél térfelére anélkül, hogy saját térfelén játékost vagy talajt

nem ért a labda. A szabály megszegése esetén, a félpályáról közvetett

szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– Kapukirúgásból csak úgy juttatható át a labda az ellenfél térfelére, ha a

labda játékost, vagy talajt ér a saját térfélen. A szabály megszegése esetén,

a félpályáról közvetett szabadrúgás jár a vétlen csapatnak.

– A kapukirúgást a talajról kell elvégezni, a labda a büntetőterület bármely

pontjára elhelyezhető. Az ellenfél játékosa a büntetőterület vonalára állhat.

– Oldalvonal mögül csak lapos passzal hozható ismét játékba a labda. Az

ellenfél játékosai 3 méterre helyezkednek el - pontrúgásnál is - és nem

akadályozhatják a labda játékba hozatalát.

– Lesállás van (55 x 35 m-es pályán).

– A büntetőrúgást a 9 méteres vonalról kell elvégezni.

__________________________________________________________________

 

2013 - 14:

 

Diákolimpia 2. Kcs.(3 – 4. o.)

 

2013. december 03. kedd

Pézsa Tibor Sportcsarnok

 

 

A csop.                                                               B csop.

1. GYAKORLÓ                                                  1. JÓZSEF

2. SZENT IMRE                                                2. BABITS

3. MINDSZENTY                                               3. ARANY

 

Időpont

Csoport

Mérkőzés 1x7’

Eredmény

13.00

A

GYAKORLÓ – SZENT IMRE

7 - 1

13.15

B

JÓZSEF – BABITS

1 - 7

13.30

A

GYAKORLÓ – MINDSZENTY

3 - 3 (5 - 4)

13.45

B

JÓZSEF – ARANY

5 - 4

14.00

A

SZENT IMRE – MINDSZENTY

1 - 6

14.15

B

BABITS – ARANY

8 - 0

14.30

5 – 6

helyért

A3                          B3

SZENT IMRE        ARANY

 

1 - 1

14.45

3 – 4

helyért

A2                          B2

MINDSZENTY     JÓZSEF

 

5 - 1

15.00

 

Döntő

A1                          B1

BABITS                 GYAKORLÓ

 

5 - 2

 

 

Végeredmény:     1.  BABITS

                            2.  GYAKORLÓ

                            3.  MINDSZENTY

                            4.  JÓZSEF

                            5.  ARANY

                            6.  SZENT IMRE

                           

 ____________________________________________________________________________

 
 
VERSENYKIÍRÁS
 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /
 
Nevezett iskolák: Mindszenty, Szt. Imre Általános,
Arany, Gyakorló, Babits, Szt. Erzsébet, József
 
1. Verseny helye :
Gyakorló általános iskola tornaterme
2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:
2013. DECEMBER 3. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.30tól
3. Szervezők:
Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület
VJRKF Gyakorló általános iskolája
4. Nevezési díj : nincs
5. Díjazás: I – III.hely: érem, minden induló iskola oklevelet kap.
6. Egyéb tudnivalók:
a sorsolást Osvald Zsolt készíti
csak tornacipőben lehet játszani
az egységes mez kötelező
mérkőzésidő : 10 perc
a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya
Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak
A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!
Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt
 
Szerencsés Tamás                                            
 
Esztergom, 2013-11-21
 

 

____________________________________________________________________________

 

 

2012. december 05-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában a 2. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 3. és 4. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 8 iskola nevezett, és küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért.

 

A résztvevőket 2 csoportra osztottuk, a csoportküzdelmeket a Gyakorló iskolában és a Pézsa Tibor Városi Sportcsarnokban rendeztük meg.

 

Eredmények:

 

"A" csoport:

Szt.Imre - Arany: 0-1

Szt.Erzsébet - Pilismarót: 0-2

Szt.Erzsébet - Szt.Imre: 0-6

Pilismarót - Arany: 2-0

Pilismarót - SZt.Imre: 1-1

Arany- Szt.Erzsébet: 2-1

 

"B" csoport:

Gyakorló - József: 0-0

Mindszenty - Babits: 0-2

Mindszenty - Gyakorló: 0-1

József - Babits: 1-2

Gyakorló - Babits: 4-0

József - Mindszenty: 1-0

 

Elődöntők:

Gyakorló - Arany: 1-0

Babits - Pilismarót: 3-1

 

3.helyért:

Pilismarót - Arany: 1-0

 

Döntő:

Gyakorló - Babits: 0-0 ( 1-0 )

Névsor: Bódi Bencce, Vígh Soma, Hertlik Máté, Dobos Norbert, Kajtor Milán, SZabó Ádám, Visi Péter, Ferkó Máté, Vollár László, Révész Marci

 

________________________________________________

VERSENYKIÍRÁS 2012-13.

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

AMELYIK ISKOLA NEVEZNI SZERETNE, KÉREM NOVEMBER 22-IG MINDENKÉPP JELEZZE FELÉM 

E-MAILBEN VAGY TELEFONON!

 

HA AZ ÉV ELEJÉN JELEZTED AZ INDULÁSI SZÁNDÉKOTOKAT, KÉRLEK AKKOR IS JELEZZ VISSZA A MEGERŐSÍTÉS KEDVÉÉRT!

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   2012. DECEMBER 5. 13.00 ÓRA – Gyülekező: 12.45

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:          I. hely:  érem

II-III. hely:  érem

Minden induló iskola  oklevelet kap.

 

6. Egyéb tudnivalók:

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően

n   csak tornacipőben lehet játszani

n   az egységes mez kötelező

n   mérkőzésidő : 10 perc

n   a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Osvald Zsolt technikai vezető dönt

 

Szerencsés Tamás                                             

 

Esztergom, 2012-11-09

 

__________________________________________________

A verseny győztese2011-12.: Arany J. általános iskola

 

 

VERSENYKIÍRÁS 2011-12.

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   2010. DECEMBER 12. hétfő 13.00 ÓRA

n   azok a tanulók, akik 2001-2002-ben születettek

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:

 I – III.  hely: érem + oklevél

Minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

 

n   sorsolás a verseny előtt a helyszínen 12.45kor

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően

n   csak tornacipőben lehet játszani

n   az egységes mez kötelező

n   a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin technikai vezető dönt

 

Szerencsés Tamás                                             
 
Esztergom, 2011-11-15.

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

2010. december 15-én rendezte meg az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület az esztergomi Gyakorló általános iskolában a 2. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét. A versenyen a körzet iskoláinak 3. és 4. osztályos tanulói vehettek részt. A rendezvényre 6 iskola nevezett, és küzdöttek meg a győztesnek járó trófeáért.

A résztvevőket 2 csoportra osztottuk:

 

„A” csoport:

  1. Petőfi
  2. Gyakorló
  3. József

 

„B” csoport:

  1. Babits
  2. Pilismarót
  3. Arany

 

 

Mérkőzések:

 

-         Petőfi – Gyakorló: 0-0

-         Babits – Arany: 8-2

-         Gyakorló – József: 0-3

-         Babits – Pilismarót: 1-0

-         Petőfi – József: 0-0

-         Arany – Pilismarót: 0-1

 

A helyosztók:

 

5-6. helyért: Arany – Gyakorló: 3-0

 

3-4. helyért: Pilismarót – Petőfi: 0-1

 

1-2. helyért: Babits – József: 3-1

 

A mérkőzéseket Osvald Zsolt vezette.

 

A helyezettek érem és oklevél díjazásban részesültek, valamint a győztes csapat 1 évig őrizheti a Vándorkupát!

 

A győztes csapat névsora:

- Farkas Koppány, Klátyik Balázs, Horváth Roland, Ungvári Máté, Barlangi Balázs, Grábli Gergő, Hernádi Bence,  Hurai Barna

 

 

 

Gratulálunk a győzteseknek!

 

Szerencsés Tamás egyesületi elnök

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

VERSENYKIÍRÁS

 II.KCS. LABDARÚGÓ TORNA / TOVÁBBJUTÁSI LEHETŐSÉG /

 

AMELYIK ISKOLA NEVEZNI SZERETNE, KÉREM NOVEMBER 22-IG MINDENKÉPP JELEZZE FELÉM 

E-MAILBEN VAGY TELEFONON!

 

HA AZ ÉV ELEJÉN JELEZTED AZ INDULÁSI SZÁNDÉKOTOKAT, KÉRLEK AKKOR IS JELEZZ VISSZA A MEGERŐSÍTÉS KEDVÉÉRT!

 

 

NAGYON FONTOS,  A KUPAVÉDŐ A JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA CSAPATA HOZZA MAGÁVAL A KUPÁT

 

1. Verseny helye :

n   Gyakorló általános iskola tornaterme

2. Résztvevő csapatok és a verseny ideje:

n   20010. DECEMBER 15. szerda 12.45ÓRA

3. Szervezők:

n   Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület

n   VJRKF Gyakorló általános iskolája

4. Nevezési díj : nincs

5. Díjazás:

I.      hely:  kupa, érem

II-III. hely:  érem

Minden induló iskola  oklevelet kap.

6. Egyéb tudnivalók:

 

 

 

 

 

 

 

n   a lebonyolítás menete a helyszínen derül ki, a részt vevő csapatok számától függően, sorsolás a verseny előtt a helyszínen 12.45kor

n   csak tornacipőben lehet játszani

n   az egységes mez kötelező

n   mérkőzésidő : 10 perc

n   a 3-4.oszt.csapatoknál 5+1 / 12 fő nevezhető / - kispálya

n   Játékvezetésről a szervezők gondoskodnak

n   A mindenkori diákolimpiai szabályok érvényesek!!!

n   Vitás ügyekben Nagyné Stróbl Katalin technikai vezető dönt

 

Szerencsés Tamás                                              Esztergom, 20010-11-10.